Strona główna forum

Wydrukowano 2021-01-24 03:35:13

Wysłany przez Gość (at) 2005-08-07 02:49:26
Re: wielkie bzudy o metalowcach
Kurt Cobain opętany przez szatana i dlatego popełnił samobójstwo? Avril Lavigne? Czemu niby one znalazła się na liście niebezpiecznych metalowców? Bo ma długie włosy?;D System of a Down dlatego, że ma 2 nazwy? Good Charlotte? Ja nie znam nic, co by mogło być satanistyczne, a jest w ich wykonaniu. Lifestyles of the Rich and Famous albo Always and Forever? Czy chociażby Boys and Girls? Śmieszne. A Sting??? Przecież jego puszczają w Radiu RMF-FM! A ono promuje pop i muzykę rozrywkową! A Linikin Park? Papa Roach? The Rasmus? WILKI??? To chore! Kto to wymyślił? Bo już nie wiem, czy śmiać się, czy sięść i płakać. Jakby hiphopowcy nie palili trawki! Jakby przepełnione przekleństwami teksty wyrządzały jakkolwiek mniejszą bądź większą szkodę, jeśli wogóle wyrządzają! Chyba lepiej płakać... Zwłaszcza przy spisie zespołów... Czytałam coś podobnego. Tam był o wieeele dłuższy spis. Ale też się uwzięli na AC/DC. Jakby nazwa miała większe znaczenie. Albo przy SOAD. Jakby ich przesłanie było nie ważne, bo mają długie włosy, bo ubierają się na czarno itp. Chore, idę sobie zapalić trawkę, bo słucham Linkin Park i Papa Roach - i to będzie moją motywacją i usprawiedliwieniem! Skoro zaczęli oskarżać Avril, to znak, że zbliża się koniec świata, naprawdę;D Sorry, że się tak rozpisałam, ale wiecie, te nerwy;PP
---
ola