Strona główna forum


Wydrukowano 2021-03-07 10:13:54

Wysłany przez andrzej_szymczak (at) 2011-03-24 18:41:20
X Zjazd Opiekunów Pracowni Internetowych – Mrozy 2011
X OGÓLNOPOLSKI ZJAZD OPIEKUNÓW SZKOLNYCH PRACOWNI INTERNETOWYCH 27, 28, 29 maja - MROZY 2011

http://mrozy.net

W tym roku, już po raz dziesiąty, zapraszamy do Mrozów na Ogólnopolski Zjazd Opiekunów Szkolnych Pracowni Internetowych. Jak ten czas szybko leci…

Zjazd odbędzie się tradycyjnie w ostatnim tygodniu maja w dniach 27-29 i przebiegał będzie pod hasłem „Koniec Epoki Kredy – Skuteczne Wprowadzanie Potrzebnych Zmian”. Jubileuszowa konferencja w wielu aspektach będzie wyjątkowa, o czym się Państwo dowiecie, śledząc naszą stronę i przyjeżdżając do Mrozów.

Zapraszamy do udziału w X Zjeździe nauczycieli informatyki i nauczycieli innych przedmiotów, którzy w pracy dydaktycznej chętnie wykorzystują nowe technologie. Planowany jest też panel samorządowy dla dyrektorów szkół, wójtów i burmistrzów, a także panel młodzieżowy.

Nie zabraknie Nocy Systemożerców oraz sobotnich spotkań sportowych i integracyjnych przy ognisku.

Organizatorzy będą wdzięczni za przekazywane sugestie i propozycje, dotyczące konferencji zgłaszane na adresy e-mail znajdujące się w odnośniku kontakt. Zapraszamy też do dyskusji na forum i odwiedzania witryny zjazdowej, która będzie systematycznie uzupełniana o informacje dotyczące zapisów, zakwaterowania, programu i warsztatów itp.

Forum zjazdu: http://mrozy.net/forum


/w imieniu organizatorów/ Andrzej Szymczak