Strona główna forum

Wydrukowano 2021-01-27 17:38:02

Wysłany przez mar888iina (at) 2016-07-12 09:03:19
cool   SAILOR MOON
Pewnego słonecznego dnia Usagi razem ze swoimi koleżankami wybrała się na spacer niedawno odkrytą leśną ścieżką.Szły między dwoma szpalerami drzew tworzącymi nad ich głowami zielone sklepienie przez,które delikatnie przeświecało słońce.
-Cudowny widok-zachwyciła się Ami.
-Zgadza się-poparła jej zdanie Minako.
-Nigdy czegoś podobnego nie widziałam-odezwała się Ami.
Zanim Usagi zdążyła odpowiedzieć coś czarnego skoczyło na nią powalając na trawę.
Otworzywszy oczy nastolatka ujrzała swoją ukochaną kotkę Lunę.
-Przepraszam Bunny-rzekła siadając obok.
-Nic mi nie jest-odparła dziewczyna.
-Mam wielce radosną wiadomość.Odnalazłam księżniczkę Serenity.
-Gratulacje Luno-rzekła właścicielka.
Kiedy pozostałe dziewczyny usłyszały radosną nowinę uśmiechnęły się.Ich misja powoli dobiegała końca.
-Zaprowadź nas do księżniczki-poprosiła Rei.
-Nie muszę was nigdzie prowadzić,bowiem księżniczka jest pośród was-odparła kotka.
-Która z nas jest Serenity?
-Księżniczką Serenity jest Bunny.
Wszystkie dosłownie zamurowało.Tak długo mieszkały razem nie zauważając,że Usagi czasami dziwnie się zachowywała.Ami wówczas miała już pewne podejrzenia,ale nie mając jakichkolwiek konkretnych dowodów zatrzymała je dla siebie.Teraz zostały one całkiem potwierdzone.
Mundurek Bunny zmienił się w białą suknię natomiast tiara stała się koroną. Ująwszy Księżycowe Berło nastolatka rzekła:
-Ogłaszam całkowitą odbudowę Księżycowego Królestwa jednocześnie kończąc swoje ziemskie zadanie.Wracamy do prawdziwego domu.
Pojawił się błysk światła,po czym czarodziejki wraz z kotką poszybowały ku Srebrnemu Globowi,gdzie mieszkały przedtem.