Strona główna forum

Wydrukowano 2021-01-27 18:42:13

Wysłany przez sa23ara (at) 2016-09-01 22:57:53
devilish   SAILOR MOON
Nad Tokio nastało jesienne deszczowe popołudnie.Usagi leżała w pokoju otulona kołdrą tuląc do serca swoją ukochaną córeczkę Chibiusę.
Mała Lady spała spokojnie czując się zarówno naprawdę kochaną jak również zupełnie bezpieczną.
-Jesteś taka kochana moja maleńka.Nikogo nie kocham równie mocno jak ciebie.-wyszeptała Sailor Moon czule okrywając dziewczynkę kołderką.
Mocno tuląc córkę jedną ręką drugą zaczęła delikatnie głaskać.Maleńka czując głaskanie przytuliła się jeszcze mocniej do matczynego serca.
-Śpij sobie całkiem spokojnie moja maleńka słodka córeczko.Jestem cały czas przy tobie-wyszeptała Usagi patrząc na słodko śpiącą dziewczynkę.
Uśmiechnąwszy się czarodziejka objęła ukochane jedyne dziecko ramionami następnie najczulej jak potrafiła przytuliła do kochającego serca.
Pokochała dziewczynkę od dnia poznania rok temu.Wzruszyła się jej losem przygarnęła sierotkę do siebie.Nigdy nie żałowała tej decyzji.
Idąc za radą swojej kotki Luny została matką Małej Lady spełniając najważniejszą część niezwykle starej znanej wszystkim sailorkom przepowiedni.
Była naprawdę szczęśliwa mając kogoś,kim mogła się zaopiekować.Okazała się być bardzo czułą jak również niezwykle troskliwą rodzicielką.
Przy niej oraz pozostałych czarodziejkach maleńka czuła się zawsze spokojna oraz bezpieczna.Bardzo dobrze wiedziała,że Usagi oaz jej koleżanki nigdy nikomu nie pozwolą jej skrzywdzić.Ktokolwiek śmiałby zrobić jej coś złego mógł być pewien ukarania Magicznym Gniewem Pięciu Planet.
,,-Moja mała,słodka jak również kochana córeczka"-pomyślała Sailor Moon przysypiając nadal mocno przytulając pięciolatkę do siebie.
Obie drzemały spokojnie do samego rana.
----------------------------------------
LIDERKA STADIONU W CELADON CITY.