Strona główna forum

Wydrukowano 2019-06-26 04:45:13 Wyświetl wszyskie posty z tego wątku na jednej stronie
Wysłany przez magdh (at) 2007-12-10 09:50:15
confused   Nikt tu nie zagląda?
Forum świeci pustkami... nikt tu nie zagląda? Chyba nie biggrin
W każdym razie ja jestem i gorąco wszystkich pozdrawiam smile
----------------------------------------
pozdrawiam

Wysłany przez aneta68 (at) 2007-12-11 02:24:39
Re: Nikt tu nie zagląda?
Zadziwiające,że zagląda tu tak wiele osób. Jeśli wierzyć liście obecnych to kilka tyś. dziennie. Od dawna zastanawia mnie to dlaczego wszyscy na zasadzie szpicli. Sprawdzałeś kiedykolwiek co robią? Sprawdż. czytają lub drukują, co ,no zadziwiające,że można drukować takie teksty. Może to uczniowie,żeby mieć pośmiewisko z nauczycieli. Przeczytaj tematy tego forum. To się kobiata skarży,że nie może sobie poradzić z dziećmi na świetlicy -co ona robi w szkole,skończyła studia pedagogiczne,psychologie czy jest krawcową? - mądra jej radzi powiedz rodzicom, że się dziecko ponawygupiało. Następna pyta o piosenki o mikołaju.Siedzi pod komputerem nie potrafi hasła wpisać, do tekstów piosenek,pyta chyba z nudów,bo efektu żadnego, inny dowcipy przepisuje myśli,że kogoś ruszy-a podglądaczy tysiące,itd,itp.....Odpisze na parę tematów bo problemy zadziwiające.
Ps.Jeśli ktoś zna dobre forum szkolne to proszę o adres. Kiedyś eduinfo miało dobre,wchodziło się i rozmawiało, ale też się wypalili

Wysłany przez koma (at) 2007-12-11 22:04:51
Nie mówi się 'na świetlicy"!! tongue

Wysłany przez xmall (at) 2007-12-12 00:07:36

tyś. dziennie. czytają lub drukują, co , kobiata ponawygupiało.
Ps.Jeśli ktoś zna dobre forum szkolne to proszę o adres. Kiedyś eduinfo miało dobre,wchodziło się i rozmawiało, ale też się wypalili

Tyś. to załwarzyła? Czytajo i drukujo! A kobiata se ponawygupiala na forum

Ja znom dobre forum
www. forum.trwom.pl

Wysłany przez rona (at) 2008-07-16 19:14:55
Oj, jak dawno mnie nie było..

Tak jakoś wyszło :-(