Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 24
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 12874 razy i ma 23 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta ina_m

Status: Nieobecny
Re: sprawozdanie z działalności biblioteki

No własnie !!! przypomnijcie mi jak się odtajnia Email, robię, robię i nic crying
[2006-02-16 07:42:03] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    3901127 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kate76

Podaj mail-a to prześlę ci swoje sprawozdanie!

Pozdr
----------------------------------------
Kate
[2006-02-17 08:45:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    2999885 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta bbrzoza

Dzień dobry,
Jestem nowym urzytkownikiem na forum. Bardzo prosze o przesłąnie sprawozdania z działalności biblioteki, chciałam zobaczyć jak powinno wyglądać takie sprawozdanie, nie wiem jak zabrać się do napisania.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.
Ewa (bbrzoza)
[2007-02-19 12:51:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta margolka42

Witam wszystkich .Jestem tu nowa sad . Bardzo pilnie potrzebuję przykładowe sprawozdanie z działalności biblioteki szkolnej. Zgóry dziękuję.
[2008-01-06 09:58:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]