Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 8
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 166 razy i ma 7 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Jak zostać ekspertem?

Proszę o wyjaśnienie, jaka instytucja lub stowarzyszenie działające na rzecz systemu oświaty i wychowania, nauki i szkolnictwa wyższego może udzielić nauczycielowi dyplomowanemu uczącemu w gimnazjum i liceum rekomendacji zawierającej opis jego dorobku zawodowego. Rekomendacja taka jest niezbędnym warunkiem, by zostać ekspertem komisji egzaminacyjnych i kwalifikacyjnych dla nauczycieli ubiegających się o awans zawodowy. Nauczyciel ten nie należy do żadnego ze związków zawodowych. Czy taką instytucją może być np. któraś ze szkół, w których uczy?
---
Grzegorz
[2003-04-09 11:33:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jak zostać ekspertem?

witam
mam pytanie chciałabym byc ekspertem w sparawie awansu zawodowego nauczycieli. interesuje mnie ekspert jezykowy tzn. ekspert języka niemeickiego. Prosze mi powiedzieć w jaki sposób moge nim zostać, jakie warunki muszę spełniać
pozdawiam
---
patrycja
[2005-06-07 19:25:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Jak zostać ekspertem?

Dyrktor szkoly, zwiazk zawodowy..(ja mialem te- wystarczylo)
---
bubu
[2005-06-07 19:29:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Przedstawiciele organ prowadzącego szkołę( naczelnik oświaty), nadzorującego ( np.wizytator). Stowarzyszenia zawodowe np. mechaników , elektryków itp. Pracownicy naukowi uczelni.
Nie musisz być członkiem związku zawodowego, ale o opinię możesz poprosić!!
---
as
[2003-04-09 15:01:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Od pół roku jestem nauczycielem dyplomowanym. Chcialabym zostać ekspertem.Wiem o opiniach/nadzór, organ prowadzacy, związek/, czy jest jakiś wzór wniosku, druk? Gdzie go nalezy przesłać? Za odpowiedż bardzo dziękuję!
---
Lena
[2005-08-16 15:43:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Za młodaś.
---
bubu
[2005-08-16 15:52:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dla kandydatow na ekspertow
<http://www.men.waw.pl/oswiata/awans/informacja.php>
---
as
[2005-08-16 16:46:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Bubu - załapałaś się teraz na szkolenie ekspertów? Jeśli tak, to w którym ośrodku?
---
Karolina
[2005-08-16 18:02:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]