Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 8
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 341 razy i ma 7 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

nauczyciel wspomagajacy

witam wszystkich.
poszukuje wiadomosci odotyczacych pracy nauczyciela wsomagajacego, jak on pracuje, jaki jest zakres jego obowiazkow, jakie ma prawa, jaki jest jaego czas pracy, z iloma dziecmi pracuje itd.
z gory bardzo wam dziekuje za informacje.
pozdrawiam.
czekam na szybki kontakt.
katarzyna
---
KATARZYNA
[2004-10-20 15:17:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: nauczyciel wspomagajacy

Czy ktoś może mi powiedzieć ile zarabia nauczyciel stażysta na stanowisku nauczyciela wspomagającego w klasie integracyjnej? Czy jest to tylko wynagrodzenie 1315 brutto? Czy jest jeszcze jakiś dodatek?
---
Agnieszka
[2004-11-16 12:40:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Musze cie zmartwić, nauczyciel stazysta wspomagajacy dostaje 1110 zł brutto, co na ręke daje 730 zł-koszmar,pozdrawiam i życze powodzenia
---
gosia
[2005-01-25 14:07:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Wiem,że o takim nauczycielu( facylitywnym) mówi we wstępie do programu eksperymentalnego" Porządek i przygoda. Lekcje twórczości" autor Szmit.
---
małgorzata
[2004-10-22 15:07:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Od 6 lat jestem nauczycielem wspomagajacym - pedagogiem specjalnym w szkole podstawowej z oddziałami integracyjnymi.Podstawowym obowiązkiem jest dostosowanie metod, form, treści, wymagań do potrzeb dziecka niepełnosprawnego, po wcześniejszym rozpoznaniu tych potrzeb na podstawie orzeczenia Poradni PP, informacji rodziców, własnych obserwacji. W kl. I- III byłam obecna na wszystkich, z wyjątkiem religii zajęciach. W kl.IV - VI pracuję z dziećmi na przedmiotach głównych i w zależności od potrzeb dzieci, ich dysfunkcji, na niektórych artystycznych. Ilość godzin zależy od przydziału dyrekcji ( etat+ godz. ponadwymiarowe), jestem też wychowawcą klasy. W zespole klasowym do 20 uczniów może być od 3- 5 dzieci z orzeczeniami o kształceniu specjalnym.
Jeśli masz bardziej szczegółowe pytania chętnie odpowiem na priv.
---
Bożenka
[2004-10-23 20:40:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

A polecam stronę Kuratorium Oświaty w Gdańsku, gdzie znajduje się dość obszerne omówienie integracji.
---
Bożenka
[2004-10-23 20:47:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Od nowego roku szkolnego zaczynam pracę w podstawowej szkole z oddziałami integracyjnymi jako nauczyciel wspomagający. Jestem młodym nauczycielem i jest to moja pierwsza praca. Obawiam się o pisanie indywidualnych programów dla każdego dziecka. Szukam podpowiedzi może dobra książka. Z góry dziękuję za wszystkie porady
---
Agnieszka
[2004-11-16 12:22:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ja pracuje jako wspomagający, jestem mianowana, ale dodatku nie mam żadnego - pensja zasadnicza, taka jak innych nauczycieli.
---
Asia
[2004-11-16 17:09:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]