Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 662 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Zespół humanistyczny

Pilnie potrzebuje sprawozdania z zespołów humanistycznych. Jak powinna wyglądać teczka przewodniczącego takiego zespołu? Mogę odwdzięczyć się innymi materiałami.Z góry serdecznie dziękuję.
---
Kasia
[2005-05-26 09:36:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Zespół humanistyczny

W naszej teczce zespołu mamy:
-plan pracy na dany rok
- plan szkoleń zewnętrznych i WDN
- przydział obowiązków (np. kto robi jakie analizy, opieka nad konkursami i olimpiadami, akademie - takie podstawowe sprawy)
- notatki z ważnych spotkań zespołu (gdzie jest przydział pracy, terminy - to zadania wynikające w trakcie roku, niekoniecznie wczesniej planowane)
[ notatki okazały się ważne, gdy było zewnętrzne mierzenie jakości z KO]
- arkusze konkursów, próbnych matur, badań wyników nauczania , itp
- szczegółowe analizy wyników tychże
- podsumowanie pracy zespołu (np. wykonane zadania, szkolenia, wyniki olimpijczyków)
- projekt na przyszły rok (wnioski z bieżącej pracy)

Teczka jest w sekretariacie, każdy nauczyciel zespołu może do niej dokładać swoje materiały.
Szef zespołu jest od rządzenia, koordynacji i planowania, nie od prowadzenia teczki :)
---
Ola II
[2005-05-26 15:33:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Zespół humanistyczny

Wiesz....bardzo Ci dziękuję, bardzo mi pomogłaś. Żyły sobie wypruwam, żeby wszystkiego dopilnować, chodzę, proszę, żeby oddali mi materiały do teczki, a to może być takie proste....... Mamy w połowie czerwca mierzenie i nie chcę zawieść.
Fajnie, że istnieją, jeszcze tacy ludziejak TY, którzy bezinteresowanie innym pomagają :-))))
Pozdrawiam
Kasia
---
Kasia
[2005-05-26 21:35:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]