Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2284 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

potrzebne scenariusze zajęć

Może macie ciekawe scenariusze zajęć dotyczące uzależnień, które można przeprowadzić w technikum.Dzięki
---
Ika
[2004-08-07 14:31:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: potrzebne scenariusze zajęć

Witaj Ika.
Odzywałam się do Ciebie prywatnie. Pozdrawiam na początek u progu września.
Kupiłam niedawno "Scenariusze godzin wychowawczych dla gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych" M.Gruszki, I Janiak, J. Prara. Jest to książęczka niewielkich rozmiarów-ok.170 stron, ale zajęcia prezentowane w niej są całkiem fajne i jest jeden rozdział ze scenariuszami dotyczącymi uzależnień.
---
Ania
[2004-08-14 11:16:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Proszę zajrzeć do scenariuszy lekcji wychowawczych na Eduseeku, być może jakiś z nich będzie pomocny:

<http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/idd/48/>
---
eduseek
[2004-08-17 14:46:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta marli61

Witam czy ktoś mi pomoże potrzebuję dwóch ciekawych scenariuszy na zajęcia hospitacje godzin wychowawczych. Jestem pedagogiem szkolnym. Mój adres to salwa0@onet.eu prosze o wsparcie i pomoc. Podzielę się swoimi materiałami. Brakuje mi pomysłów na zajęcia hospitowane. czekam i pozdrawiam
[2011-08-05 00:34:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]