Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 14
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4168 razy i ma 13 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Kwestionariusz temperamentu online

Na swojej stronie www umieściłem "Kwestionariusz temperamentu". Można się (lub ucznia) "przebadać" online. Zainteresowanych zapraszam (szkoły ponadgimnazjalne) <a href="http://www.traugutt.net/baggio/>www.traugutt.net</a>

---
Marek Podgórski
[2003-12-04 20:55:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Kwestionariusz temperamentu online

Widzę, że (chyba) nie można wpisywać kodu html - więc podaję adres strony, który niestety trzeba "wklepać" ręcznie :( www.traugutt.net
---
Marek Podgórski
[2003-12-04 20:58:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Na forum Eduseeka można podać aktywny link.

Zapraszam do odwiedzenia strony:
<http://eduseek.interklasa.pl/forum/pomoc.php>

Życzę miłego dnia
:)
---
Milena
[2003-12-05 11:48:57] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

No to do 3 razy sztuka - dzięki Milena
<http://www.traugutt.net/baggio/index.php>
---
Marek
[2003-12-05 23:43:17] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Rozwiązałam test...i niestety nie moge stwierdzić po tym teście jaki mam temperament, bo..... mam zaproponowane 3 opcje: perfekcyjny melancholik, spokojny flegmatyk, energiczny choleryk. Wiem, wiem...pewnie sądzicie, że jest we mnie po kawałku z każdego temperamentu. Tylko, że choleryk przeciwstawny jest do flegmatyka. Jak to pogodzić w ocenie osoby? Ale, ale...Wyszło tak pewnie, bo według mnie słowa do zakreślenia (jeden z 4) były niezbyt trafnie dobrane. (za dużo negatywnych cech, a mało pozytywnych) W ośmiu rzędach poziomych, żaden zwrot określający nie pasował do mnie, do mojego ego,a musiałam coś na siłę uzupełnić (wybrać), bo do tego zmusił mnie ów program. No i stąd takie rozbieżne wyniki testu.
Hmm...myślę, że w teście trzeba coś zmienić - ale zabawa niezła. Pozdrawiam.
---
Grażyna
[2004-02-10 22:58:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

czy na studiach pedagogicznych nie macie takiego przedmiotu jak etyka zawodu? czy nie wiecie, że nie można na internecie umieszczać żadnych testów, zwłaszcza pod taki tytułami jak: temperament? czy nie znacie zasad przeprowadzania badań testowych? rozwiązywania testów????konsekwencji umieszczania testów na internecie??
---
Klaudia
[2004-02-02 00:48:17] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Fajnie zrobione:-)
Ale i nieźle ukryte na stronie;-)
---
Magdalena
[2003-12-06 03:01:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

już poprawiłem - teraz link nazywa się "temperament" (zamiast ówczesnej "preorientacji")
pozdrawiam
---
Marek
[2003-12-06 11:54:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Kiedy studiowałem - nikt jeszcze nie słyszał o Internecie. A tak btw. - chętnie poznam owe konsekwencje. Jesli mnie przekonasz - usunę go. Pozdro.
---
Marek
[2004-02-02 09:02:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Po pierwsze definicja temperamentu, na jakiej wiedzy teoretycznej opiera się test? Jakie grupy narmalizacyjnej dotyczy: dzieci, dorośli?
Przeprowadzając badanie testowe, osoba badana musi na to wyrazić zgodę, wiedzieć że test jest tylko dodatkiem - a podstawą opisu jej osobowości jest wywiad i diagnoza? Przede wszystkiem trzeba znać CEL przeprowadzenia takiego testu? Po co ludzie mają go robić?I ostatnie njaważniejsze, jeśli komuś wyjdzie opis zupełnie inny od jego wyobrażenia swojej osoby, to jak możesz udzielić mu wsparcia?? Takie testy wypełniają najczęściej osoby lękowe (niepewne swojej tożsamości), jeśli obraz ich własnej osoby nie zgodzi się z wynikiem testu ich lęk wzrośnie a stan pogorszy się??A to już chyba było na zajęciach....
---
Klaudia
[2004-02-02 11:28:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]