Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 5845 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Upośledzenie w stopniu umiarkowanym

Czy ktoś słyszał o programie nauczania dzieci z upośledzeniem umiarkowanym. Jesli tak to proszę o numer i źródło.
---
Maria
[2003-02-17 14:45:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Upośledzenie w stopniu umiarkowanym

Dzieci z umiarkowanym, znacznym i głębokim upośledzeniem umysłowym mają indywidualne plany nauczania. Napisz mu sama.
---
Małgosia
[2003-02-17 16:29:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

No tak, urwała mi się wypowiedź, przepraszam - nacisnęłam nie to, co chciałam.
Jutro dam namiary (no chyba, że mnie ktoś uprzedzi).

---
Małgosia
[2003-02-17 16:43:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

"Podstawa programowa kształcenia ogólnego uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym i znacznym w sześcioletnich szkołach podstawowych i gimnazjach" - jest to załącznik do Rozporządzenia MEN z dnia 4 I 2001 r. (poz 49)

http://www.men.waw.pl/

dalej: akty prawne

Na tej podstawie piszemy indywidualne plany nauczania.
Pozdrawiam M.

---
Małgosia
[2003-02-18 16:59:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]