Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3076 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Przyjaźń damsko - męska

Co sądzicie o przyjaźni między chłopakiem a dziewczyną? Czy jest możliwa? I co jeżeli przyjaciele się w sobie zakochają? Czy przyjaciele w ogóle mogą się w sobie zakochać?
---
Bocian
[2002-07-16 22:34:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Przyjaźń damsko - męska

uważam że przyjaź między dziewczyną a chłopakiem jest jak najbardzej możliwa, tak samo zresztą jak to że przyjaciele mogą się w sobie zakochać
przyjaźń od miłości dzieli tylko niewielki krok:D
---
agnes
[2005-10-27 20:31:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Nie można się zakochać w przyjacielu. Takie osoby są zbyt podobne do siebie i w ogóle. To tak jakby chcieć połączyć ze sobą dwa dodatnie bieguny magnesu :P
---
Lord Azazel
[2005-10-28 23:08:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

mam przyjaciół płci przeciwnej bo lepiej się dogaduję z facetami... ale wątpię, że miałabym się w którymś z nich zakochać... chociaż znam takie przypadki kiedy taka wieloletnia przyjaźń staje się czymś więcej...
---
izka
[2005-10-28 23:17:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

pewnie ze taka przyjazn jest mozliwa!
ja sie przyjaznie z samymi facetami i jest super
mam tez takiego blizszego przyjaciela
jesli sie bliscy przyjaciele w sobie zakochaja a potem zerwa
to przyjazn nie bedzie taka sama jak kiedys byla
---
kicia
[2002-07-26 04:03:21] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Taka przyjazn istnieje sama mam wlasnie takiego przyjaciela i traktuje go jak brata i raczej w zyciu nie mogloby dojsc do tego zebym ja sie w nim zakochala a on we mnie. To jest poprostu czysta przyjazn.
---
alcia
[2002-07-27 04:18:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

moim zdaniem przyjaźń miedzy chłopakiem a dziewczyna jest mozliwa
---
ilona
[2005-11-04 14:19:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dlaczego piszesz to na forum o muzyce???????????xD
Pozdro kamak11
---
kamak11
[2005-12-27 17:02:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: przyjaźń damsko - męska

Ja mam przyjaciela, który jest chłopakiem. Lubię z nim pogadać, ale to właśnie on potrzebuje często mojej pomocy. Nie chcę być nieskromn, ale ma rózne perypetje miłosne i bardzo jest zauroczony moją koleżanką, a ja pomagam mu dotrzeć do niej, oczywiscie w granicach rozsądku.
Kiedyś też miałam innego przyjaciela, ale nasze drogi niestety się rozeszły. Jednak nadal uważam, że przyjaźń damsko - męska ma prawo bytu i niejednokrotnie jest lepsza niż ta między osobami tej samej płci. Moim zdaniem przyjaźń to takie uczucie, w którym nie liczy się czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem, liczy się jakim jesteś człowiekiem.
I pamiętajcie wszelkie uczycia zależą od tego jakimi ludźmi jesteśmy!
---
Lucia
[2006-01-08 16:18:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

niewiem jak inni ale ja osobiscie nie wierze w taka przyjazn bo za jakis czas i tak ktoras ze stron zakocha sie i o wszystko i wszystkich bedzie zazdrosna!!!
---
Dorotka
[2005-11-22 15:07:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]