Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3077 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: Przyjaźń damsko - męska

Hej wszytstkim! Moim zdaniem przyjaźń damsko-męska jest wporządku. Sama mam wielu przyjaciół płci przeciwnej i zawsze moge na nich liczyć, tak jak na przyjaciółki. Mam nawet teraz chłopaka, który kiedyś był moim przyjacielem, narazie jest fajnie a co potem pokaze czas... wiem jednak, że nigdy po, niedaj Boże zerwaniu, nie bedzie juz moim przyjacielem...niestety...to jest mysle, jedyny minus. pozdrawiam madzia
---
madzia
[2002-09-03 14:23:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

skąd wiesz że on myśli tak jak ty....
może jest w tobie zakochany,tylko nie daje tego po sobie poznać!!!!!:_)))
---
marta
[2002-09-24 16:19:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja mam przyjaciela płci przeciwnej od 4 lat. nie możliwe jest to żebyśmy się w sobie zakochali.
---
Rizza
[2005-10-27 22:50:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ja zgadzam sie z agnes :)
---
justyna
[2005-10-28 15:47:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

uważam że przyjażń męsko-damska istnieje! Chłopak może przyjaż nić się z dziewczyną chociać przyjażń czasem przeradza się w miłość! I na pewno ta miłość będzie prawdziwa!!! A przyjaż zawsze istnieje między kobietą i mężczyną np. w małżeństwie! Partnerzy są najleprzymi przyjacielami!!! Kocham swojego chłopaka choć na początku był dla mnie tylko przyjacielem!!!
---
No
[2005-11-02 14:53:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]