Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 131
Postów: 131   Stron: 14   [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Następna strona ]
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 26017 razy i ma 130 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

wielkie bzudy o metalowcach

METALOWCY - CAŁA PRAWDA
czyli "Czy jesteśmy świadomi tego, jak wielkie zło egzystuje w naszych pociechach?"

» wyraź swoją opinię w księdze gości! «

WSTĘPNE INFORMACJE | JAK ROZPOZNAĆ TZW. METALOWCA? | KĄCIK PORAD

kontakt: sluzymy_pomoca@walla.com

WSTĘPNE INFORMACJE
• Niskie basowe tony, połączone z niskimi odgłosami wywołanymi przez perkusję powodują szereg zmian w korze mózgowej oraz płynie rdzeniowo-kręgowym, który to odpowiedzialny jest za wydzielanie hormonów. Rezultatem jest rozregulowanie hormonów seksualnych, co powoduje impotencję oraz problemy z oddawaniem moczu. Obecnie trwają badania nad wpływem głosu wokalisty metalowego/rockowego na ciało słuchacza, dowiedziono już, że po pewnym czasie słuchający tego typu muzyki ma problemy z zachowaniem prawidłowej postawy ciała oraz (w szczególnych warunkach*) utratę kontroli nad układem wydalniczym.

*Naukowcy mówiąc o "szczególnych warunkach", mieli na myśli koncerty oraz miejsca w których fale dźwiękowe przesiąknięte niskimi tonami gitar oraz specyficznym głosem wokalisty osiągają ponad 120 decybeli, w takich przypadkach fale dosłownie 'bombardują' ciało ofiary.

• • •

• Ponadto badania cenionych amerykańskich naukowców J. Bagginsa i M. Burtona niezbicie udowodniły, że muzyka metalowa powoduje:
1) UTRATĘ KONTROLI ŚWIADOMOŚCI, REFLEKSU, ZDOLNOŚCI KONCENTRACJI
2) ZNACZNE ZMNIEJSZENIE INTELIGENCJI I WOLNEJ WOLI
3) ULEGANIE HALUCYNACJOM I OMANOM SŁUCHOWYM
4) OPĘTANIE PRZEZ SZATANA
5) WYCIEŃCZENIE I OTĘPIENIE ORGANIZMU
6) DEWIACJE NA TLE SEKSUALNYM: zoofilię, nekrofilię, transwestytyzm, frotteryzm
7) UNIKANIE ŚWIATŁA SŁONECZNEGO - badania nad tym zagadnieniem ciągle trwają
8) NIEMOŻNOŚĆ ZASYPIANIA NOCĄ - prawdopodbnie we wecześniej opęntanym człowieku rodzi się demon, wampir tudzież inna zjawa rządna krwii oraz blasku księżyca
9) STOPNIOWE WYNISZCZANIE UKŁADÓW, LIMFATYCZNEGO ORAZ DOKREWNEGO.

• • •

• Oto lista zespołów metalowych, których policja podejrzewa o branie udziału w tzw. czarnych mszach i ukryte przesłania satanistyczne w utworach. Jeżeli ktoś posiada jakieś dowody na ten temat, powienien zgłosić się na najbliższy komisariat, w ten sposób pomoże w ujęciu złoczyńców deprawujących nieświadome umysły młodych ludzi.

• AC/DC - Anti Christ / Devil's Children* (Przeciwko Chrystusowi / Dzieci Diabła)
• Apokalips
• Arka Satana
• Avril Lavigne
• Axel Rose
• Blink 182
• Evanescence
• Good Charlotte
• Hellhammer
• Jan Borysewicz
• Kat - należy na ten zespół szczególnie uwarzać, gdyż praktykują czarną magię i są przedewszystkim Polskim zespołem
• HIM - His Infernal Majesty* (Jego Piekielna Wyskość)
• KISS - Knights In Satan's Service* (Rycerze W Służbie Szatana)
• Kombajn do zbierania kur po wioskach
• Linkin Park
• Limp Bizkit
• Lucyferius 666
• Manowar
• Marilyn Manson
• Michael Jackson
• Myslovitz
• Necrobutcher
• Nightwish
• Nirvana - Lider K. Cobain (†27) został opętany przez szatana, następnie popełnił samobójstwo.
• Papa Roach
• Rammstein
• Rhapsody
• Satanica
• Sex Pistols
• Scorpions
• Sting - Satanic Thoughts In Naked Guy
• System of a Down - zespół posiada dwie nazwy, drugą z nich jest SOAD.
• The Doors
• The Police
• The Rasmus
• Trubadurzy
• Turbo
• Van Halen
• Wilki - nazwa zespołu nawiązuje do baśniowych wilkołaków - satanistycznych bestii.
• Zalef

--------------------------------------------------------------------------------

JAK ROZPOZNAĆ OSOBĘ BĘDĄCĄ TZW. METALOWCEM?
Naukowcy uważają, iż osoby które twierdzą, że są tzw. "METALOWCAMI", wyróżniają się spośród innych wieloma istotnymi rzeczami.

• Jedną z nich jest niewątpliwie wygląd zewnętrzny, niekiedy mroczny, częściej odrażający oraz straszny. Najczęściej tzw. "METALOWCY" ubierają się na czarno, czasami można spostrzedz, iż posiadają oni różnego rodzaju łańcuchy, służą one najprawdopodobniej jako narzędzie zbroni (ubiegłej zimy w zachodniej polsce zginęło dwanaście osób uduszonych właśnie takim narzędziem. Po miesiącach intensywnej pracy funkcjonariuszy odneleziono sprawcę, który to przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Okrutnym mordercą okazał się tzw. metalowiec.)

• Kolejnym ważnym elementem jest zachowanie się tzw. metalowców. Niekiedy można spostrzedz, że tzw. metalowcy kryją się przed światłem słonecznym, nie jest to jeszcze naukowo potwierdzone gdyż trwają badania nad wpływem promieni słonecznych na metalowców. Ekspertyzę badań poznamy zapewne w niedalekiej przyszłości. Mówiąc o zachowaniu metalowców należy wziąć pod uwagę, fakt iż metalowcy w miejscach publicznych zachowują się dziwnie, gestykulują dłońmi (najprawdopodobniej jest to wpływ wysokich tonów gitar solowych, których psychodeliczny pisk powoduje wyniszczenie układu limfatycznego oraz dokrewnego). Gest który to wykonują tzw. metalowcy wygląda następująco:

• Jeszcze jedną istotną rzeczą jest to, iż tzw. metalowcy najczęściej łączą się w tzw. "tajemne grupy", a zatem często można spotkać nie jednego, lecz kilku metalowców razem! Należy wtedy być szczególnie ostrożnym, gdyż najprawdopodobniej grupa jest odużona nakrotykami i zmierza na tzw. "czarną mszę."

--------------------------------------------------------------------------------

KĄCIK PORAD
• Moja córka/syn mimo, że nie jest tzw. "metalowcem" przebywa w towarzystwie osób ubranych na czarno.
Należy kategorycznie zabronić swojemu dziecku spotykania się z ludźmi ubranymi na czarno (są to tzw. "szataniści"). W przypadku gdy państwa dziecko jest kobietą, może się to zakończyć wykorzystaniem Państwa córki na tzw. "czarnej mszy". (szataniści gwałcą i składaj w ofierze szatanowi właśnie kobiety).

• Moja pociecha późno wróciła do domu i dziwnie się zachowuje (chwieje się, dziwnie mówi itp.)
Najprawdopodobniej Państwa dziecko wróciło z jakiegoś obrzędu satanistycznego. Tzw. "Metalowcy" często upijają się alkoholem, odurzają narkotykami (tzw. trawką") oraz odprawiają satanistyczne orgie właśnie na tzw. "czarnych mszach". Obrzędy mogą również wywoływać halucynacje oraz wszelkiego rodzaju urojenia (tzw. "omamy") słuchowe jak i wizualne. Należy wówczas pozostawić córkę/syna w swoim pokoju i pod żadnym pozorem nie wolno im wychodzić na dwór, grozi to tragedią.

• Mam wrażenie, że pokój mojej córki/syna jest satanistycznym ołtarzem tzw. "metalowców".
Musicie państwo dokładnie przyjżeć się rzeczom, które są w pokoju. Jeżeli odnajdziecie państwo tzw. "pentagram" należy go niezwłocznie zniszczyć. Istnieje również możliwość, że ściany pokoju są obklejone plakatami które przedstawiają długowłosych mężczyzn (tzw. "metalowców") - plakaty należy natychmiast zdjąć oraz ukryć.

myslalam ze sie posikam ze smiechu:P
---
_SiemankO_
[2005-07-05 19:11:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: wielkie bzudy o metalowcach

Ludzie to szczera prawda!!
To jest tylko kawalek artykulu, zapewne reszta zostala wycieta ze wzgledu na troske o dobre samopoczucie czytelnikow, ktorzy w swej wrazliwosci mogli by wpas w panike i nie wychodzic z domu w obawie przed spotkaniem metalowca!! Kiedys sam nalezalem do grupy metalowcow, lecz chwala Ojcu Dyrektorowi, ktorego gratulujemy polakom, gdyz to jego przeslania otworzyly mi oczy na ogromne zlo ktore poczynila we mnie owa straszliwa muzyka i trucizne saczona w moje serce przez znajomych opetanych przez Szatana! Wtedy oni sie dowiedzieli iz uczeszczam do kosciola, mam przy sobie rozaniec oraz regularnie slucham Radia Maryja zgranego w mp3 (3 slowa do ojca... ). O malo co sam nie zostalem zlozony w ofierze Mrocznemu Panu!! Stzezcie sie!! Na wszelki wypadek noscie przy sobie flakonik wody swieconej, gdyz metalowcy oraz szatanisci panicznie sie jej boja, parzy ich sialo niczym kwas nasze, pokornych katolikow! Trzeba zniszczyc to zlo zagrazajace swiatu! Polaczmy sily jako wojownicy Chrystusa we wspolnej walce z szatanizmem, a jako wierni Ojcu Dyrektorowi pomozmy Mu, gdyz Maybach juz swoje lata ma i szwankuje!
Pozdrawiam Was wierni katolicy bozym blogoslawienstwem!
Amen.
---
Wąpierz
[2005-11-07 15:42:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ale bzdury

Ludzie zaraz chyba spadne z krzesła
---
KATi
[2005-09-22 20:21:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

yyy wy to traktujecie powaznie? 0_o

ja jak to czytalem malo sie nie udusilem ze smiechu a tu widze ze ludzie to biora na powaznie >.>
---
yattaman
[2005-09-24 23:58:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Cala prawda o metalu (brutal/death/grind) w kazdy poniedzialek od 22 do 24 -> www.radiopositive.pl
---
Gienek
[2005-09-25 00:56:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Kurt Cobain opętany przez szatana i dlatego popełnił samobójstwo? Avril Lavigne? Czemu niby one znalazła się na liście niebezpiecznych metalowców? Bo ma długie włosy?;D System of a Down dlatego, że ma 2 nazwy? Good Charlotte? Ja nie znam nic, co by mogło być satanistyczne, a jest w ich wykonaniu. Lifestyles of the Rich and Famous albo Always and Forever? Czy chociażby Boys and Girls? Śmieszne. A Sting??? Przecież jego puszczają w Radiu RMF-FM! A ono promuje pop i muzykę rozrywkową! A Linikin Park? Papa Roach? The Rasmus? WILKI??? To chore! Kto to wymyślił? Bo już nie wiem, czy śmiać się, czy sięść i płakać. Jakby hiphopowcy nie palili trawki! Jakby przepełnione przekleństwami teksty wyrządzały jakkolwiek mniejszą bądź większą szkodę, jeśli wogóle wyrządzają! Chyba lepiej płakać... Zwłaszcza przy spisie zespołów... Czytałam coś podobnego. Tam był o wieeele dłuższy spis. Ale też się uwzięli na AC/DC. Jakby nazwa miała większe znaczenie. Albo przy SOAD. Jakby ich przesłanie było nie ważne, bo mają długie włosy, bo ubierają się na czarno itp. Chore, idę sobie zapalić trawkę, bo słucham Linkin Park i Papa Roach - i to będzie moją motywacją i usprawiedliwieniem! Skoro zaczęli oskarżać Avril, to znak, że zbliża się koniec świata, naprawdę;D Sorry, że się tak rozpisałam, ale wiecie, te nerwy;PP
---
ola
[2005-08-07 02:49:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

widze ze sporo osob przeczytalo moj temat :) i widze ze niektorzy sie nie polapali na zarcie :)
---
_SiemankO_
[2005-11-16 11:28:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Co to ma być;/ ksiądz to pisał, albo ktoś kto nie zna pojęcia subkultura, bo jak taki mądry niech napisze coś o innych subkulturach typu hh czy techno maniacy;] Vader, Behemot, Slayer, Cradle of Filith ROXX i wiele innych Death Metalowych zespołów;] oraz inne metalowe SoAD ROXX

---
Satan]:->
[2005-09-27 23:44:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Powiedziałabym, że to jakiś głupi kawał, gdyby nie to, że czytałam podobne artykuły na innych stronach...
Gdzie lista zespołów była z trzy razy dłuższa^^

Ale fajnie wiedzieć, że HIM to "szataniści". Idę słuchać Burzuma^^
---
Nienor
[2005-09-28 19:31:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

To co piszą trzeba przyjąć z humorem bo przecierz chyba nikt nie wierzy w takie brednim no moze poza starszymi baciami i mega katolikami.Pozdro for SATAN :)
---
Jestzus
[2005-08-11 09:49:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Postów: 131   Stron: 14   [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Następna strona ]
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]