Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 131
Postów: 131   Stron: 14   [ Poprzednia strona | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Następna strona ]
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 26303 razy i ma 130 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: wielkie bzudy o metalowcach

Aha i NIE POZWOLĘ ŻEBY WYPISYWALI TAKIE GŁUPOTY o NIRVANIE! qrt cobain nie żyje ale to nie znaczy ze można go obrażać. Kocham NIRVANE i w głowie mi sie nie mieści ze można napisać coś takiego o nim!!!!
---
Agut
[2005-11-23 13:10:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Przepraszam czy tu biją ?

Ludzie co za #%*%#((& to napisał według tego od urodzenia mam problemy z moczem i prostatą i jestem satanistą tylko dla tego że słucham metalu (a to że chodze co tydzień do kościoła itd. t o tak tylko nawiasem). ALe najbardziej mnie dobiło to że ktos oskarza Scorpionsów o takie coś ąz dziw bierze że tak nie ma Metallici..... A już najbardziej satanistycznym zespołem jest System of a down ..... a najciekawszy jest fakt że w piosence "Chop suey" jest cytowany fragment ewangelii..... Masakra
Ps. A sting to już wogóle satan......
---
Paulie
[2005-10-05 15:22:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ALE LIPA :( CIO TEKST BEZNADZIEJNY I DO BANI
---
PYSIA
[2005-08-18 11:05:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

metal=satanizm....?

czytając to smiałam się jak ***. sama przyznam sie szczarze słucham metalu, mam kilka czarnych ciuchów i glany:D mam kumpla który uważa sie za "metala"...:D
więc jeśli powinniśmy chować sie przed promieniami słonecznymi to dlaczego zazwyczaj wspólnie wygrzewamy się na słoneczku, czemu chodzimy do kościoła na msze i to takie czysto katolickie, czemu nie ćpamy tylko jemy ciasteczka, czemu uczymy sie dobrze.....? może ktoś się lepiej dresikami zajmie:D:D:D
---
olusiowata
[2005-08-18 13:23:52] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Przyznam ci Racje, bo to co znalazłas na temat Matalowców, to totalna bzdura! Od kiedy "Wilki" są jakąś, złą grupą! Porąbało tych ludzi którzy tak myślą!
---
Natalia :D
[2005-07-05 19:52:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Toć to *** są!!
zapomnieli o żywieniu sie krwią itp:-D
Sting z tego co wiem oznacza po prostu żądło:-)
Debilizm wtórny..... ech ,widać dzieci Rydzyka nie wiedza co to jest metal ,skoro do porządnych kapel rzucaja jakiś niewiadomo czym pokroju Avril czy Wilki.... w jakim świecie ja zyję.... Czyżby moherowe berety chciały nad nami zapanować?
Kretynizm w najczystszej postaci..... jeszcze skoncentrowany....
---
Astaroth
[2005-11-20 17:53:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Wilki Wilkami :P a Jan Borysiewicz <lol2>

Albo System Of A Down ma dwie nazwy druga to SOAD O__o heheheprzeciez to skrot ot SYSTEM OF A DOWN
:PNatalia :D napisał:

---
Lunatyk
[2005-08-18 10:12:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Boże!!! Jakie bzdury. Może i jestem metaluwą ale należałam niedawno do oazy. Wiekszośc moich kumpli to metale i znaczna ich ilośc to ministranci bądz lektorzy .. Kto to wymyslił?? Przecież to totalne brednie . Nie moge uwierzyć że ludzie nadal steruja sie stereotypami.

Picie i tarawka? TO nie tylko metale palą hihpopowcy, techniawy itd(jesli mamy mówic o gustach muzycznych)

CZarne msze??? ludzie to nie ten kraj .....
---
Oburzony Turnip from Wadowice
[2005-08-18 13:25:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Od kiedy wilki są metalową grupą odc tego zacznijmy :P A Avril Lavigne? A Blink 182? Profanacja, totalna profanacja.
---
Lord Azazel
[2005-07-05 20:04:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

buahahahahaha... nie będe tego komentować bo nie mogę przestać się śmiać :D :D :D hehe

---
AsiA
[2005-08-30 23:50:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Postów: 131   Stron: 14   [ Poprzednia strona | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Następna strona ]
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]