Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1927 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: METALICA

Dorotka ich ubior jest spoko.Sama ubieram sie podobnie :]
---
Justyna
[2005-11-26 20:11:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: METALLICA

od razu zaznaczam, że ja to nie ta sama osoba co powyżej...
a co do tematu to raczej nie przeszkadza mi taka muzyka i nawet lubię pierwsze albumy (Ride the Lightening, Master of puppets :)
tylko nie wiem co ma ubiór do muzyki? czy słuchając trzeba patrzeć na "takiego metala"? mi się wydaje, że wystarczy jeśli ktoś dobrze gra a to jak wygląda to tylko detal...
---
dorotka
[2005-12-04 21:52:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

no wlasnie bo po co ci pekny fender bez przetwornikow:) najwyzej mozna go spalic na stosie i zrobic jakas impre co nie:) ku czci stratow fenderoskich hehe
---
Jim Jester Demon
[2005-12-07 18:44:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

oh dorotko wzruszyłam się... cieszę się że nic nie masz do mnie, bo jestem typową "metalówą"... i nie bój się nas, nic ci nie zrobimy, włosek ci z główki nie spadnie... DO JASNEJ CHOLERY MYSLICIE ŻE PERKUSISTA Z KAPELI METALOWEJ BABCI NIE UMIE PRZEZ JEZDNIĘ PRZEPROWADZIĆ?? Dorotko zerknij se na www.overkill.pl - większość ludzi na forum to albo zajebiste ziomki albo dusze, nie ludzie. No polecam - oficial polish /^^\||-_^||^/^\|_|_||((/^\ website rLz
---
Skylar Reload
[2005-12-28 00:36:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja "zaraziłam się" miłością do muzyki tworzonej przez Metallice od mojego taty (dziwne ale prawdziwe). Lubie "Sad but True" "Nothing Else Matters" "Of Wolf and Man" i "The Struggle Wihin". Lubie jeszcze kilka innych ale nie chce mi się wymieniać ;)
---
TYKA_12
[2006-01-01 00:19:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]