Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2009 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Poezja śpiewana - Turnau

Grzegorz Turnau - kim jest? To świetny poeta, kompozytor, pianista i pieśniarz! Może ktoś uwielbia jego piosenki tak jak ja? Jest mało popularny, niestety... Bardzo mnie interesuje, czy dla Was poezja jeszcze jest ważna, bo dla mnie bardzo. Więcej o nim na www.turnau.com.pl

Znacie innych cudownych twórców poezji śpiewanej? Powiedzcie mi o nich, chcętnie ich posłucham :)...

Pozdrawiam!
---
Alexies
[2005-12-17 16:23:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Poezja śpiewana - Turnau

nie znam dobrze ,ale moze bethowen??

---
luzek
[2005-12-17 22:27:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Poezja śpiewana - Turnau

Poezja oczywiście, że jest ważna tylko trzeba być indywidualistą, żeby potrafic się odłączyć od osób zafascynowanych Mandaryną czy Britney Spears. Pozja nas rozwija i ubogaca, ale niestety jest mało osób, które tak twierdzą.
Jestm z Tobą, choć Turnała nie słucham, lecz poezję kocham !!!
Pozdrawiam Lucia

---
Lucia
[2006-01-08 16:26:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]