Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 3
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 801 razy i ma 2 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Czy ktos chetny aby pomoc w załozeniu zespolu ???

Cześś mam bardzo wazna sprawe i jezeli czyta to osoba ktora wezmie to na serio .
Chce załozyc zespoł mam juz ludzi ktorzy chca ten zespoł załozyc układamy piosnkei jezeli jest ktos z okolic bolesławca i mogłby mi pomoc to bardzo prosze o kontakt .
Nasz jeszcze nie urodzony zespoł nie am nazwy jetsmy an etapie ZERO prosze niech ktos nam pomorze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
---
Ania
[2005-12-09 17:11:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Czy ktos chetny aby pomoc w załozeniu zespolu

Mowilam!!Nie znam sie na tym
---
pomoc
[2005-12-17 22:28:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Czy ktos chetny aby pomoc w załozeniu zespolu

Ja ale ja jestem z Warszawy!Czy w waszym zespole są dziewczyny czy też są chłopcy???Moglibyście swój zespół nazwac Star girls albo star friends
---
Plis
[2006-01-04 21:35:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]