Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2679 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Historia i WOS dla dzieci upośledzonych

Czy jest ktoś w posiadaniu rozkładu matertiału z wymaganiami z historii i wos-u dla dzieci upośledzonych w stopniu umiarkowanym lub lekkim w SP i Gimnazjum .
Bardzo prosiłbym o pomoc ....
---
Marek
[2005-08-23 14:24:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Historia i WOS dla dzieci upośledzonych

witam! zdecydowałam się napisać do ciebie bo sama jestem osobą poszukującą podobnych materiałów. Może inni dobrzy ludzie już coś ci przysłali. Czy mogłabym liczyć na pomoc?
Może będę mogła się oddwdzięczyć. Z góry dziękuję.
---
Dorota
[2005-09-06 20:20:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja też poszukuje planów wynikowych z WOS i historii dla dla dzieci z uposledzeniem w stopniu lekkim. Interesują mnie materiały dla gimnazjum. Jeżeli możecie mi pomóc, to bardzo proszę...
---
Bożena
[2005-11-17 21:05:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna majka0

cześć ja też mam problem z rozkładem dla uczniów z obniżonymi wymaganiami i z dostosowaniem treści nauczania. Dlatego proszę o pomoc i ewentualne pwysłanie informacji. Maria
[2006-09-22 22:40:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]