Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2097 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

kto zrobił pełną analizę testu z historii

Wielce mili i szacowni kto z Was zrobił pełną analizę testu z historii zgodnie z założeniami Niemierki ?
Jeśli znalazł się taki BOHATER proszę o informację i jesli można przykład analizy własnego testu. Walczę dzielnie z matematyką i informatyką lecz sromotnie przegrywam.
Pozdrawiam Mirosław

---
Mirosław
[2001-07-17 18:31:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: kto zrobił pełną analizę testu z historii

i na co to komu...też to robiłam..pani dyr.wrzuciła do dokumentów i papa...hehe))))
---
Lidia
[2005-10-09 15:34:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

witam! czy juz Pan otrzymal przyklad testu z historii wg Niemierki ja tez jestem zainteresowana. gdyby cos pan mial to bardzo prosze o kontakt na moj adres. dziekuje
---
ola
[2005-09-05 00:46:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Mirosław napisał:
>
> Wielce mili i szacowni kto z Was zrobił pełną analizę testu z
> historii zgodnie z założeniami Niemierki ?
> Jeśli znalazł się taki BOHATER proszę o informację i jesli
> można przykład analizy własnego testu. Walczę dzielnie z
> matematyką i informatyką lecz sromotnie przegrywam.
> Pozdrawiam Mirosław
>

Miałem niewątpliwą "przyjemność" uczestniczyć w kursie Pomiaru jakości. Pokusiłem się o analizę testu (własnego) dokonując cudów elastyczności aby wykazać jego rzetalność. Wykorzystałem do tego Excela, ale i tak sobie obiecałem, że nigdy więcej. Jeżeli to Ci się przyda, prześlę Ci plik na priva. Pozdrawiam, Janusz
---
Janusz
[2001-08-09 19:16:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Historia to ważny przedmiot . Ale czy najważniejszy?
---
Malgorzata Rochacka
[2005-11-10 14:46:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Olać Niemierkę. Jego "głębokie treści" nie przydadzą się nawet na Sądzie Ostatecznym.
---
agata
[2001-11-22 16:56:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jak widać takich "bohaterów" w naukach historycznych nie ma co szukać! A jeżeli są to siedzą przy gigahertzowych kompach i liczą wszystkie parametry i uzupełniają tabeli. Miałem podobne dośwadczenia co Janusz i złożylem podobne ślubowanie - Śmierć frajerom!
z poważaniem
KR
---
Kaziu
[2001-09-03 00:34:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]