Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1791 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

jak jest z tym wos-em

jak jest z tym wosem kto go moze uczyc. Czy jesli skoncze historii to bez dodatkowych szkolen bede mógl uczyc historii i wos-u?
---
student hist.
[2005-10-01 20:43:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: jak jest z tym wos-em

na konferencji dla naucz. hist. zaczynającej rok szkolny poinformowano ze być może wos będzie w szkolach cały rok szkolny, a nie tylko jeden sem. i aby go nauczać trzeba mieć podyplomowe lub na dyplomie napisane "historia i wos"...
---
Anetta
[2005-11-16 18:07:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Studia skończyłam tylko z historii ale uczę też wos-u. Nie robiłam żadnej podyplomówki ani kursu z żadnego modułu. U nas go nie ma, ale jest przedmiot "wych. do ż. w rodzinie" i prowadzi go pedagog, bo ma uprawnienia.
---
mika
[2005-11-18 23:40:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Do tej pory WOS był niejako z marszu przydzielany historykom[chociaż nie wiem,czy wszędzie].Problemy pojawiły się w momencie wprowadzenia do WOS-u modułu "Wychowanie do życia w rodzinie".Trzeba więc teraz ukończyć kurs kwalifikacyjny,uprawniający do nauczania tego modułu.Tak przynajmniej wygląda to w gimnazjum w którym pracuję.
---
Jacek
[2005-10-11 22:13:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja musiałem skończyć podyplomówkę na politologii bo teraz wymagany jest papierek do nauczania każdego przedmiotu. Modułu "Wychowanie do życia w rodzinie" nie przerabiam bo nie mam uprawnień. Inny nauczyciel to realizuje.
---
Jan
[2005-10-17 03:09:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]