Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 13
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4164 razy i ma 12 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta kimberly23

polska
Status: Nieobecny
Re: Bar Joeltona

Gdy tego mroźnego dnia czytałam najnowszy numer,,POKREMON WORLD AFTER MISTY"natrafiłam na artykuł pt,,W MIEŚCIE POWSTANIE NOWY BAR .Gdy kilka godzin później wracałam do domu zauważyłam,że na placu należacym dawniej do Szkoły
Alakazama leżą sterty desek,cegieł,kostek brukowych oraz worki z cementem i wapnem oraz pudełka z gwoździami,a wokoło tego krzątają się robortnicy.-,,Jeśli ma to być niespodzianka to nie zrobi na mnie większego wrażenia"-pomyślałam.Nazajutrz na placu budowy stał już nowiutki bar pomalowany na żółto z jasnografitowym dachem. Kiedy kilka dni pożniej wracałam ze szpitala wstapiłam do baru i zdziwiłam się niezmiernie widząc,że pod ścianą przy 2 zsuniętych stolikach siedzą moi przyjaciele ze Szkoły Eevee Terry,Mikan,Andy,Lena,Jerry,Alan,Natalia,Sonia oraz Tom i Frank.Podeszłam do nich i rzekłam:-Cześć.-O rany,ale mnie przestraszyłaś-rzekł Terry-i dodał -Tu nie trzeba płacić za podawane dania.-Nie wierzę -odparłam.-W takim razie szybko coś zamówimy-rzekła Sonia.Zamówliśmy 4 duże pizze,4 litrowe Coca-Cole,11 porcji frytek oraz 11 talerzy zupy owocowej i tak jak mówił Teery nie zapłaciliśmy ani grosza.Po posiłku poszliśmy obejrzeć wystawę figurek,obrazów oraz zdjęć Joeltona,a wracając zauważyliśmy napis,,KONKURS NA NAJPIENIEJSZE GODŁO BARU JOELTONA"i po krótkiej chwili namysłu postanowilismy wziąść w nim udział.Podeszliśmy do sędzięgo głównego i za jego zgodą zapisaliśmy się do konkursu jako,,K-555 Team",a następnie udaliśmy się do pana,który wydawał wszystkie potrzebne narzędzia oraz materiały w zestawach A, B oraz C.Wzięlismy zestaw B,wrócilismy do swoich stolików,a gdy sędzia główny dał znak rozpoczęliśmy pracę.Nie było łatwo wyrzeżbić z marmuru około 25 centrymetrowego Joeltona,ale nam wyszedł nawet bardzo zgrabny,potem zaniosłam go do komisji sędziowskiej,aby go ocenili ,a następnie wróciłam do swego stolika.Po chwili komisja ogłosiła:-MAMY TU KILKA NAPRAWDĘ PIĘKNYCH MARMUROWYCH FIGUREK GODŁA NASZEGO BARU,ALE NIESTETY MOŻEMY PRZYZNAĆ ZWYCIĘSTWO TYLKO JEDNEJ.ZWYCIĘŻA JOELTON WYŻEŻBIONY PRZEZ,,K-555 TEAM", KTÓRY ZAPRASZAMY PO ODBIÓR NAGRODY".Wstaliśmy,podeszliśmy do komisji i każdy z nas otrzymał po złotym medalu oraz po 7 letniej bezpłatnej promenuracie gazety,,POKEMON WORLD AFTER MISTY".Po kilku dniach nad wejściem zawieszono godło przedstwiające wyrzeźbionego przez nas Joeltona.Bar ten istnieje i funkcjonuje do dziś,a jego godlo jest najpiękniejsze w mieście.
----------------------------------------
MISTRZYNI POKEMON.
[2007-04-27 09:36:23] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rahul

Austria
Re: Bar Joeltona

Był pogodny dzień.Wracałem z całonocnej imprezy jednego z kolegów i przechodząc obok słupa ogłoszeniowego ujrzałem kartkę z napisem,,DZIŚ WIELKIE OTWARCIE NOWEGO BARU NA ULICY LARRY'EGO7 O 14.00".Postanowilem się tam pojawić.Wróciwszy do domu zjadłem śniadanie potem zająłem się porządkami w pokoju,a po spożyciu obiadu ruszyłem w drogę.Kiedy przybyłem na miejsce ujrzałem kilkuosobową grupę stojącą przed niewielkim budynkiem pomalowanym na biało z czerwonym dachem.Po kilku minutach przybyli kolejni chętni na otwarcie natomiast punktualnie o 14.00 pojawił się burmistrz z radnymi,wszedł na mównicę i rzekł:-Serdecznie witam wszystkich zebranych na otwarciu nowego baru.Został on ufundowany przez absolwentów Szkoły Eevee im.Asha w Pallet Town.Tuż po moim przemówieniu nad wejściem zostanie zawieszone godło baru wykonane przez Andy'ego Tarsisa z Battle Pike.Otwieram oficjalnie Bar Joeltona.Wziął nożyczki i przeciął wstęgę.Rozległy się brawa.Po odejściu uczestników otwarcia zauważyłem nad wejściem gosło przedstawiające Joeltona i wiedziałem już dlaczego bar nosi taką nazwę.Kiedy tydzień później wracałem z PokeCenter wstapiłem do baru i zdziwiłem się niezmiernie widząc,że pod ścianą przy 3 zsuniętych stolikach siedzą moi przyjaciele ze Szkoły Eevee Larry,Missy,Milly,Andy,Jerry,Tom,Joy, Max,Fabian,Sam,Carmen, Celine,Ula i Daria..Podszedłem do nich i rzekłem:
-Cześć.
-O rany,ale mnie przestraszyłeś-rzekła Carmen.
-Tu podają dania za darmo-oznajmił Sam.
-Jakoś trudno mi w to uwierzyć-rzekłem.
-W takim razie zaraz coś zamówimy-odparła Milly.
Zamówiliśmy 14 dużych porcji frytek,5 butelek coli,kilka zestawów sałatek,7 dużych i 7 małych pizz oraz bytelkę szampana i tak jak mówił Sam nie zażądano od nas pieniędzy.Po posiłku razem z innymi poszliśmy obejrzeć galerię figurek,zdjęć i obrazów Joeltona,a wracając zauważyliśmy tabliczkę z napisem,,KONKURS NA NAPIĘKNIEJSZĄ FIGURKĘ JOELTONA".Po chwili namysłu postanowiliśmy wziąść w nim udział.Podeszliśmy do sędziego i za pisaliśmy się do konkursu pod nazwą,,JOELTON'S FRIENDS",a następnie udaliśmy się do pani,która wydawała wszystkie potrzebne narzędzia oraz materiały w zestawach A, B oraz C.Wzięlismy zestaw C,wróciliśmy do swoich stolików,a gdy sędzia dał znak rozpoczęliśmy pracę.Nie łatwo było wyrzeźbić z gipsu 50 centymetrowego Joeltona,ale muszę przyznać że nawet zgrabnie nam wyszedł.Potem zaniosłem go do komisji sędziowskiej,aby go ocenili,a następnie wróciłem do swego stolika.Po chwili komisja ogłosiła:
-Mamy tu kilka naprawdę przepięknych figurek godła naszego baru,ale niestety możemy przyznać zwycięstwo tylko jednej,Po burzliwyuch naradach zwycięża Joelton wyrzeźbiony przez JOELTON'S FRIENDS'',których zapraszamy po odbiór nagrody. Wstaliśmy,podeszliśmy do komisji i każdy z nas otrzymał medal przyjaciół Joelton Teamu oraz zestawy wszystkich pokemonów .Bar ten nadal istnieje i funkcjonuje do dziś,a jego godlo jest najpiękniejsze w mieście.
----------------------------------------
NAJLEPSZY TRENER POKEMON.
[2008-10-09 11:11:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta mar888iina

KANADA
cool   Bar Joeltona

Kiedy tego pogodnego dnia wracałam do domu spostrzegłam po drugiej stronie ulicy kilku ludzi wznoszących piętrowy ceglany budynek.
Cały plac budowy został zawalony stertami desek,cegieł,górami piasku oraz cementu jak również dużymi skrzynkami pełnymi gwoździ.
Podeszłam jednego z robotników następnie zapytałam:
-Czy mogę wiedzieć,co budujecie panowie?
-To pilnie strzeżona tajemnica-odparł mężczyzna.
Ponieważ taka odpowiedź nie satysfakcjonowała mnie podeszłam do pobliskiego kiosku,gdzie kupiłam moją ulubioną oraz przeznaczoną wyłącznie dla doświadczonych trenerów gazetę,,ŚWIAT POKEMONÓW WEDŁUG MISTY".Czytając uważnie wszystkie zamieszczone artykuły znalazłam jeden,który odsłonił tajemnicę budowli.Nagłówek artykułu informował,,POWSTAJE NOWY BAR DLA TRENERÓW POKEMON''.
,,Wasza pilnie strzeżona tajemnica została szybko rozwiązana"-pomyślałam zaspokoiwszy swoją wrodzoną ciekawość jak również dociekliwość.
Kilka dni potem na tym samym placu stał piętrowy budynek z żółtej cegły przykryty czarnym dachem.Idąc na spotkanie ze starymi znajomymi postanowiłam sprawdzić jak funkcjonuje nowy punkt gastronomiczny.Rzeczywistość całkowicie przerosła moje nawet najśmielsze oczekiwania.
Cały parter zajmowały pasaże handlowe wszelkich firm natomiast na piętrze znajdował się bar.Nad wejściem do przepięknie urządzonej wisiał wspaniale wymalowany Joelton.Obok drzwi widniała niewielka mosiężna tabliczka z napisem,,BAR JOELTONA ZAPRASZA OD 7.00 DO 23.00".
Zaledwie weszłam młody kelner zaprowadził mnie do stolika pok oknem,po czym poinformował:
-Wszystkie dania przez panienkę zamówione pójdą na koszt lokalu.Proszę zatem zamawiać wszystko czego tylko dusza panienki zapragnie.
Zaskoczona zamówiłam kilka najdroższych dań rzeczywiście nie płacąc ani grosza.Odtąd zaglądałam tutaj prawie codziennie.Bar istnieje nadal natomiast jego godło jest najpiękniejszym w całym Bonitaville.
[2016-06-27 08:24:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]