Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 7
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 5872 razy i ma 6 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

ocena opisowa uposledzenie umiarkowane

serdecznie kolegow prosze o przykłady ocen opisowych w klasie integracyjnej I gimnazjum dla dziecka z uposledzeniem umiarkowanym. Czym sie kierowac? jakie stosowac kryteria?
z gory dziekuje
---
Sebastian
[2004-02-06 11:06:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: ocena opisowa uposledzenie umiarkowane

Obszernie wypowiedziałam się na ten temat na forum dyrektorów.
---
Marta
[2004-02-07 19:13:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Interesuje mnie to samo zagadnienie.
Nie mogę wiele znależć o ocenach opisowych dla osób z upośledzeniem umysłowym, proszę o wskazówki lub linki. Z góry dziękuję!
---
Dariusz
[2004-05-18 09:42:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Pomocy!!!!Zalezy mi na przykladach ocen opisowych dla uczniow umiarkowanie uposledzonych.Z gory dzieki..Pozdrawiam
---
Basia
[2006-01-15 21:38:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Witam.
Takze szukam przykładu oceny opisowej dla dzieci z uposledzeniem umiarkowanym i znacznym. Znalazles cos? Jesli znalazles cos, moze moglbys przeslac linki do odpowiednich stron, ewentualanie przyklad takiej oceny. Z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam
---
Magda
[2005-10-21 09:37:25] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Witam.
Takze szukam przykładu oceny opisowej dla dzieci z uposledzeniem umiarkowanym i znacznym. Znalazles cos? Jesli znalazles cos, moze moglbys przeslac linki do odpowiednich stron, ewentualanie przyklad takiej oceny. Z gory wielkie dzieki.
Pozdrawiam
---
Tomasz
[2006-01-04 00:04:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja także szukam przykładu oceny opisowej dla dzieci z upośledzeniem umiarkowanym i znacznym.Proszę o pomoc. Z góry serdecznie dziękuje.
Pozdrawiam!!!
---
Magda
[2006-01-12 17:30:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]