Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1464 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Szalonooki - film Harry Potter i czara ognia

Moody to ciekawa postać w książce i oryginalnie wyglądająca.

Niestety w filmie została kompletnie zwalona!!!!!!!!!!

Przez brak wyobraźni i lenistwo (można było je dorobić komputerowo ) reżysera Alastor wygląda jakby miał oko od jakiejś starej zabawki przytulaka!!!!!!!

Jakby tego nie było mało to jeszcze nas zaleją tą tandetą. Jestem pewien że niedługo pojawią się zabawki ,,oko Szalonookiego''

Taka jest moja opinnia a co Wy sądzicie na ten temat??
---
awerd
[2005-11-22 21:56:35] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Szalonooki - film Harry Potter i czara ognia

NOO
---
polo
[2005-12-13 16:02:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ta......mogli sie bardziej postarać!Ten "moody" przypomina mojego wujka(:D
---
Szakal
[2005-12-13 16:38:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

BEZNADZIEJNY...
---
natusia
[2005-12-16 23:26:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]