Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 12
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 7328 razy i ma 11 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Ulubione piosenki TECHNO

Siema! Jakie są wasze ulubione piosenki techno? Podajcie tytóly. I co wogóle myślicie o tego rodzaju muzyce ???
---
Karina
[2006-01-07 01:05:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Ulubione piosenki TECHNO

zero
---
boudicca
[2006-01-07 01:16:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Albo się nie ma...

Piosenki Techno ? Techno nie jest przypadkiem muzyką instrumentalną ?

Tytóły ? Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że w takim wyrazie można popełnić błąd. Nie zasłaniaj się tylko dysleksją ;-) Wyrazu "wogóle" też nie znam. Prawdopodobnie chodzi ci o "w ogóle".

Co myślę o techno ? Nie lubię tego. Dla mnie jest to po prostu parodia muzyki elektronicznej.
---
MKK
[2006-01-08 15:34:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

co mysle o muzyce tego rodzaju?Taka naprawde szczera opinie zachowam dla siebie a powiem tylko 4 slowa: nie podoba mi sie
---
_SiemankO_
[2006-01-08 17:13:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Mauro Piccoto - "Komodo"
---
Cerberus
[2006-01-16 18:54:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

kurde no zostaw dziewczyne w spokoju wiele osob twierdzi ze w ogole pisze sie razem ja sie ostatnio 30 minut io to z tata klocilam az w koncu mu slownik pokazalam.Pozatym nie trzeba sie zaslaniac
to naprawde jest trudne.Kazdy popelnia bledy ty tez wiec ich nie wytykaj tylko po to zeby pokazac ze jestes madrzejszy badz madrzejsza.Ludzie nie lubia gdy sie ich poprawia
---
_SiemankO_
[2006-01-08 17:00:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ale korzystają z popraiwiania ich :)
---
Panna GiAmi
[2006-01-08 17:02:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

korzystaja korzystaja.Ja sama skorzystalam bo nie robie juz tylu bledow co kiedys.Ale zauwarz ze niektore osoby sie tylko takim poprawianiem denerwuja i nic im nie wchodzi do glowy i tylko nerwy sobie psuja.Pozatym osoby poprawiajace sa mniej lubiane wsrod ludzi bo ich proba pomocy najczesciej odbierana jest jako wymadrzanie sie.
oj ale sie rozpisalam i z klad ja takie madre slowa biore?
---
_SiemankO_
[2006-01-08 17:10:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

zapomnialam dodac ze jesli juz sie chce kogos poprawic to nalezy zrobic to dyskretnie(a nie tak zeby wszyscy widzieli bo wtedy osoba poprawiana czuje sie troszke poniuzona) i oczywiscie delikatnie
---
_SiemankO_
[2006-01-08 17:12:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska
cool   Re: Ulubione piosenki TECHNO

Z tego co się oriętuje ten wątek nie dotyczy ortografi tylko muzyki techno. Ja osobiście nic innego nie słucham tylko techno a ulubione piosenki to: Kalwi & Remi-Imagination, C-Bool-Exsplosion, wszystkie MBrotcher, East Clubbers-Sextasy, Bass Hunter-Botten Anna, Benny Benassi-I love my sex, Benny Benassi-Love is gona save as a taka moja najnaj to MBrotcher-Trebles.
[2006-11-24 08:35:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]