Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 30
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 9736 razy i ma 29 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

bycie parą w gimnazjum...

Czy uwas w gimnazjum też jest takie zacofanie?? Bo u mnie strasznie!! W ubiegłym roku wszystkim nawet najlepszym uczennicom i uczniom obnizono zachowanie, bo "obściskiwały się na korytarzach", co oczywiście było nie prawdą- sama byłam w tym gronie z moim chłopakiem a uwierzcie, że wiem co jest stosowne a co nie... My odbieramy to tak, że ogólnie belfrom przeszkadza, że w ogóle ma sie kogoś... W tym roku, mimo że róznież kompletnie nic złego nie robiliśmy oprócz rozmawiania także mieli do nas pretensje! Czemu oni nie potrafią rozróżnic zachować stosownych od niestotownych? Przeciez nie przestane rozmawiac z moim chłopakiem na przerwie, bo to by było totalnie chore! Czy u was też tak jest?
---
Sliver
[2006-01-19 16:37:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: bycie parą w gimnazjum...

może nauczyciele zazdroszczą, że czas ich pierwszych miłości już minął :P
---
Panna GiAmi
[2006-01-19 21:46:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta siemanko

u mnie zakaz maja tylko 2 osoby.Jana i Alex bo nauczycielce juz sie znudzilo ale i tak roibia co chca.
[2006-01-25 17:15:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna cerberus

Polska(Polsza, Lenkija, Polsko, Polen)

confused   Re: bycie parą w gimnazjum...

Myślę, że takie "mizdrzenie się"(sorry za użycie tak ironicznego wyrązenia" na szkolnych korytarzach powinno być dozwolone, ale tylko do pewnej granicy. Tacy uczniowie potem mogą sobie za dużo pozwolać w stosunku do siebie(okazywania miłości w miejscach publicznych nigdy za wiele). Nie posądzajcie mnie w każdym razie o purytanizm i konserwatyzm(bo zwolennikiem tego nie jestem). Miejsce publiczne jest miejscem, gdzie przebywają ludzie postronni, i nadmiernego okazywania miłości nie muszą oglądać właśnie ci ludzie. Na takiego coś można sobie pozwolić w domu, w samotności, gdzie nikogo oprócz dwojga nie ma.
----------------------------------------
"A słońce prawdy nie zna wschodu i zachodu"
Adam Mickiewicz
[2006-02-01 15:08:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    http://www.cerberus.blog.onet.pl    9071147 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta siemanko

masz kompletna racje :)
[2006-02-01 19:47:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna a4d4m0o

Powiem krótko. Totalny bezsens:] cool

Mianowicie o bycie parą w gimnazjum :]

cool
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez a4d4m0o (at) 2006-03-06 12:55:19]
[2006-03-06 12:54:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska
cool   Re: bycie parą w gimnazjum...

To śmieszne laughing Jak by u nas mieli za cos takiego karać to bym naganne zachowaznie miała(zresztą nie tylko ja). U nas nie dałoby się tego ukryć bo wszędzie są kamery. tongue
[2006-11-24 08:18:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna gotrik

U mnie sie zdaza ze pary sie przytulaja na korytarzach albo ktos komus da buzi... ale nei ma z tym wiekszego problemu... a jak by był to statut tego nie zabrania wiec nawet bym nei dyskutowal tylko powiedzial nauczycielowi ze sie czepia :P to tak w wielkim uproszczeniu
,Wojna trojańska toczyła się o kobietę. Była to jedyna wojna w historii, w której wszyscy wiedzieli naprawdę o co walczą"
[2006-11-24 14:51:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    3733533 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta martini014

Polska

U mnie w szkole nie ma takiego czegos, ze za takie zachowanie obnizaja ocene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My mamy zachowanie na punkty. Co ma swoje plusy ale i tez minusy. Ale o takim przypadku u mnie w szkole nie slyszalam zeby za takie zachowanie obnizac ocene z zachowania!!!

PAPA! Pozdrowionka:) piszcie love struck
[2006-11-26 18:55:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna miwues

statut tego nie zabrania wiec nawet bym nei dyskutowal tylko powiedzial nauczycielowi ze sie czepia

Po pierwsze statut nie musi zabraniać, żeby nauczyciel miał prawo zabronić.

Po drugie gdybyś do mnie odezwał się tak bez szacunku, zostałbyś ukarany.
[2006-12-09 09:19:22] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]