Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 30
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 10212 razy i ma 29 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna miwues

Status: Nieobecny

Re: bycie parą w gimnazjum...

Po piętnastolatce można by się już spodziewać wysokiej kultury osobistej. Nie po każdej, jak się okazuje.
[2007-10-24 06:48:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska

miwues ja mówie robie i myśle co mi się podoba i jak dla mnie nie ma żadnych zasad a kultura to też zasady więc mnie to nie obowiązuje ;)
[2008-05-21 17:04:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta koma

Innym też dajesz takie prawo?? Więc chyba nie obrazisz się, jeżeli któryś z Twoich kumpli powie o Tobie niemiłe rzeczy a nawet napluje Ci na nos? laughing
[2008-05-21 22:21:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta alice7

Polska

Innym też dajesz takie prawo?? Więc chyba nie obrazisz się, jeżeli któryś z Twoich kumpli powie o Tobie niemiłe rzeczy a nawet napluje Ci na nos? laughing

to była by już obraza a za coś takiego to już by miał w ryj
[2009-01-30 17:15:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    9789300 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta sharon11

Francja

U mnie w szkole bycie parą jest zjawiskiem powszechnym i tolerowanym przez nauczycieli.
----------------------------------------
LIDERKA STADIONU W AZALEA TOWN.
[2009-09-03 09:48:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna zamek_krynica

Jeżeli są to nagminne obściskiwania się,mimo próśb nauczycieli aby nie robić tego w miejscu publiczny,m jakim jest szkoła,to uważam że tak czy inaczej dyrektor lub wychowawca ma prawo wyciągnąć konsekwencje. Słyszałem także o przypadkach wzywania do szkoły rodziców takich uczniów.
[2011-04-14 13:44:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna studenciak20

A nauczyciel musi o tym wiedzieć, co go to obchodzi. Jeśli rodzice nie mają nic przeciwko to w czym problem.

---
Portal edukacyjny online
[2012-08-27 14:57:18] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna brandon

rose   Re: bycie parą w gimnazjum...

U mnie pod tym względem panuje totalny luz.Nauczyciele nie mają żadnych uwag oraz tolerują każde nasze zachowanie.Całowanie oraz przytulanie się jest uważane za coś zupełnie normalnego.Rozmowy na temat bycia ze sobą są niemal na każdej przerwie.Obściskiwanie się podczas przerwy na oczach nauczyciela jest na porządku dziennym. Żaden belfer nie reaguje na takie nieetyczne zachowanie przechodząc całkiem obojętnie obok zakochanej pary.Nawet sam pan dyrektor popiera nasze postępowanie.Według niego lepiej jest,,zaręczyć się'' na terenie szkoły niż na tańcach czy lesnym spacerze.
----------------------------------------
NAJWIĘKSZY POLSKI FAN SAILOR MOON.
[2012-12-06 12:55:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna piano12

Ja się zastanawiam czy lepiej by nie było takiej niesprawiedliwości zgłosić na wywiadówkach, bo tak być nie może.
[2013-11-23 17:01:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta mar888iina

KANADA
cool   Bycie parą w gimnazjum...

W naszej szkole pod tym względem panuje luz.Przytulanie oraz całowanie się na przerwach na oczach pedagogów jest codziennym rytuałem.
Podczas lekcji w każdej ławce siedzą chłopak oraz dziewczyna.Bycie parą jest uznawane za normalne oraz jest powszechnie tolerowane.
[2016-07-02 16:26:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]