Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 569 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

szukam pracy kl.I-III i j.polski

Szukam pracy jako nauczycielka KSZTAŁCENIA ZINTEGROWANEGO LUB JĘZYKA POLSKIEGO w okolicach Bielska_Białej. Ukończone studia magisterskie z zakresu kształcenia zintegrowanego i podyplomowe studia polonistyczne. Staż pracy 2,5 roku (dotychczasowe umowy na czas urlopów zdrowotnych i macierzyńskich.
O sobie:
Jestem osobą sumienną, kompetentną i kreatywną. Nie boję się nowych wyzwań i podejmowania decyzji. Zawsze czuję się w pełni odpowiedzialna za powierzone mi zadania. Z natury jestem pogodna, otwarta i bezpośrednia. Bardzo lubię przebywać z dziecmi. Chwile spędzone z nimi dają mi wiele radości, a także dostarczają nowych i cennych dla mnie doświadczeń. Poprzez różnorodne zajęcia umysłowe, plastyczne i fizyczne chciałabym dać dzieciom i młodzieży możliwość wszechstronnego rozwoju, oraz przekazać jak największą wiedzę o życiu i otaczającym świecie.
W kontaktach z ludźmi cenię wzajemną sympatię i życzliwość. Właśnie taką atmosferę może zapewnić mi praca z dziećmi i młodzieżą.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, bo nie wyobrazam sobie zycia bez pracy.

---
Magda
[2006-01-03 18:42:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]