Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 796 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Kraków-WOS lub język polski

Poszukuję pracy jako nauczyciel WOSu lub języka polskiego od lutego 2006r.Jeżeli chodzi o język polski,mam uprawnienia do pracy w podstawówkach i gimnazjach (licencjat).WOSu mogę uczyć we wszystkich typach szkół (mgr politologii).Nie miałam jeszcze okazji zdobycia doświadczenia zawodowego,gdyż od razu po studiach zostałam mamusią.W tym roku moje dziecko kończy 3 latka i nic nie stoi na przeszkodzie,żeby mogło pójść do przedszkola,a ja do pracy:-).Mam predyspozycje do bycia dobrym nauczycielem,a przede wszystkim wielką chęć do pracy!Jeśli ktoś byłby zainteresowany lub wiedział w której szkole jest wolne miejsce,bardzo proszę o kontakt mailowy!Zadowoli mnie nawet kilka godzin.Z góry dziękuję!
---
Agnieszka
[2006-01-02 11:24:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: Kraków-WOS lub język polski

Witam,

Od Styczna mieszkam w Krakowie. Jestem ze Slowacji i szukam nauczyciela jezyka polskiego do indyvidualnych lekciji.
Prosze o kontakt.

Dzienkuje

MJ
---
Martina Jankovicova
[2006-01-10 20:10:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]