Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 564 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

DZIENNIKARZ-POLONISTA SZUKA PRACY

Ukończyłem Akademię Pedagogiczną w Krakowie z tytułem mgr filologii polskiej oraz dwuletnie studium dziennikarskie na tej uczelni. Szukam pracy w placówkach oświatowych,redakcjach,wydawnictwach i nie tylko. Będe wdzięczny za każdy kontakt na nr tel. 504 - 841 - 846 lub (12) 423 - 34 - 87, mój e-mail: krejzi.p@interia.pl.
---
Przemysław
[2005-09-29 00:09:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

POLONISTA SZUKA PRACY

Witam wszystkich!
Jestem tegoroczną absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia polska, specjalność: kulturoznawstwo Na Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku. Ukończyłam też dwuletnie pomaturalne studium bibliotekarskie, a obecnie dokształcam się na rocznym podyplomowym studium dziennikarstwa na UAM w Poznaniu.Szukam pracy na terenie Koszalina i okolic w ksiegarniach, bibliotekach, wydawnictwach, instytucjach kultury. Pomogę dzieciom z podstawówki i gimnazjum z języka polskiego. Czekam na kontekt pod numerem tel. 0506737347. Z góry dziękuję:
Ewa M.z Koszalina
---
Ewa
[2005-12-29 15:22:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]