Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1241 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

OFERTA PRACY

Firma zajmująca się szkoleniami poszukuje osób do pracy w charaketrze trenerów/szkoleniowców (nasze oddziały - Poznań, Szczecin, Gorzów).

Osoby pożądane powinny mieć:
- uprawnienia pedagogiczne
- doświadczenie w pracy z grupą osób
- umiejętności interpersonalne i znajomośc technik szkoleniowych
- miłą prezencję i wysoką kulturę osobistą
- realistyczne oczekiwania wobec wynagrodzenia
i być gotowa do podnoszenia poziomu swoich umiejętności

Zapewniamy przyuczenie do zawodu z zakresu tematyk szkoleniowych.
Zatrudnienie na umowę o pracę dla kilku osób i umowę-zlecenie dla kilkunastu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów w formie elektronicznej na adres: rkolatkiewicz@o2.pl

Pozdrawiam Noworocznie,
Robert Kołatkiewicz
---
Robert Kołatkiewicz
[2005-12-29 21:34:30] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: OFERTA PRACY

Proszę nie zapomnieć o klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Stowarzyszenie Znaczny Stopień Integracji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Robert Kołatkiewicz

---
Robert Kołatkiewicz
[2005-12-29 21:43:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Przepraszam za błąd w klauzuli (skorzystałem z klauzuli innej instytucji).

Ma być:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)

Dziękuję i przepraszam za pomyłkę.

---
Robert Kołatkiewicz
[2005-12-29 21:46:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jestem pedagogiem rewalidacyjnym z czteroletnim doświadczeniem, chętnie podejmę dodatkową pracę na terenie Szczecina . Kontakt 605915756
---
Patrycja
[2006-01-17 22:25:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]