Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 19
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2285 razy i ma 18 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

polonistka (Lublin)

Szukam pracy w Lublinie. Najbardziej zależy mi na pracy w szkole podstawowej, ale oczywiście podejmę pracę jako nauczycielka języka polskiego w każdym typie szkoły. Dziękuję za wszelkie informacje. Pozdrawiam!!!
---
polonistka
[2005-12-08 16:04:25] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: polonistka (Lublin)

???
---
polonistka
[2006-01-02 17:39:23] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

W lubelskim MUP mają jakąś ofertę dla polonisty ale żeby wiedzieć w jakiej szkole trzeba być zarejestrowany jako bezrobotny. Zobacz na stronie http://www.mup.lublin.pl/strony/a_zamkniete_patrz.php

w dziale oferty-zawody
---
Ana
[2006-01-02 18:21:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dzięki za informację!!!

---
polonistka
[2006-01-03 13:19:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jak byś coś wiedziała o pracy dla matematyka w Lublinie to daj znać. Pozdrawiam
---
Ana
[2006-01-03 19:01:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

????
---
polonistka
[2006-01-11 20:37:48] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Czy wiesz, że podobno nasze CV i LM lądują w koszu. Bo i tak dyrektorzy zatrudniają swoich. Już po tylu szkołach rozniosłam w ubiegłym roku i teraz znowu od nowa zaczełam roznosić i mam już dość.
Czy jest jakaś szansa na pracę w szkole bez znajomości???
---
Ana
[2006-01-12 20:31:08] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja narazie rozniosłam ok 250 podań - po tylu przestałam liczyć :( a ile maili :( w Urzędzie Pracy jestem zarejestrowana, właśnie juto tam idę i po co?? pfffffff, nie wiem co robić, nawet nie mam za bardzo kasy żeby się przekwalifikować (jestem magistrem pracy socjalnej i pedagogiki o-w) Mieszkam w Oświęcimiu i wydaje mi się że moje podania też zajmują zaszczytne miejsce w koszu na śmieci. Znajomości nie mam, zresztą jak szłam na studia miałam utopijne poglądy że gdzie jak gdzie ale w oświacie to takich przekrętów nie ma. To Ludzie stamtąd umoralniają i kształtują młode charaktery i co????? Dziewczyny jestem z Wami ;)
---
anna
[2006-01-13 01:39:47] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dziewczyny nie straszcie mnie!Musi ktoś wreszcie dać nam szanse!!! Ja jeszcze mam nadzieję, chociaż szukam już trzeci rok. Z każdym dniem niestety coraz mniejszą, ale jeszcze mam...Tyle wokół mnie negatywnych opinii na temat pracy w szkole, do tego prawie każdy mi to odradza...Czasami już nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

Trzymam za Was i za siebie kciuki!!!Pozdrawiam!!!

---
polonistka
[2006-01-13 18:12:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ci co odradzają to dlatego, że nie chcą konkurencji bo boją się, że mogą przez nas stracić pracę bo początkujący nauczyciele mniej kosztują. Już na kilku forach słyszała, że niktórzy dyrektorzy wolą zatrudniać stażystów i kontraktowych. Tylko w Lublinie jakoś tak dziwnie, że nie chcą a w niektórych szkołach to pracują nauczyciele którzy już dawno powinni odejść na emeryturę ale nie odchodzą a z wypowiedzi uczniów wiem, że są przeciętni jako nauczyciele.
---
Ana
[2006-01-13 20:33:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]