Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1246 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

List do sponsora-proszę o pomoc!

Mam ogromną prośbę!

Czy ktos z Was (a wierzę, że napewno) pisał list do firm, instytucji i in. z prośbą o podarowanie książek i czy byłby ktoś na tyle uprzejmy udostępnić mi przykład takiej prośby: sformułowany list do potencjalnego sponsora z prośbą o podarowanie książek bibliotece.
Jakoś nie mam "weny" do napisania czegoś dobrze uargumentowanego.
Pozdrawiam!
---
Kate
[2004-11-04 14:43:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: List do sponsora-proszę o pomoc!

Rozumiem - nie chcecie zdradzać tej tajemnicy! ;)
---
Kate
[2004-11-05 12:19:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Kate - już o tym było na forum, pewnie dlatego nikt nie podjął ponownie tego tematu.
Użyj wyszukiwarki (opcja "szukaj" - ostatnia w pasku forum)
---
tatsu
[2004-11-08 10:23:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

ok. Dzięki!!!
---
Kate
[2004-11-08 12:22:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]