Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 8
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4337 razy i ma 7 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Co jaki czas odnawiać podania o pracę???

Mam do Was pytanie odnośnie podań o pracę, proszę napiszcie mi przez jaki okres czasu są one aktualne??, ja postanowiłam poskładać nowe po pół roku od poprzednich - czy to nie za wcześnie?? Jak często odwiedzacie placówki w których staracie sie o pracę, bo ja chodzę, pytam i dochodzą z kwitkiem :( już mnie to męczy-zwłaszcza zimową porą, ale poprostu bardzo mi zależy. Pozdrawiam anna
---
anna
[2006-01-16 12:28:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Co jaki czas odnawiać podania o pracę???

?
---
anna
[2006-01-17 11:49:43] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta lenka1713

Hmmm, a po co odnawiać? Wystarczy złożyć w okolicach marca-kwietnia i czekać... Wtedy rozpoczyna się ruch kadrowy i jeśli będą zainteresowani, to wyciągną z szafy wszystkie podania dotyczące danego przedmiotu, a nie ostatnie, to z wierzchu. Jeśli będą Tobą zainteresowani, to się odezwą! Pozdrawiam i życze powodzenia!
[2006-01-28 23:56:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta astras

Polska

Podania trzeba składać do końca lutego bo w marcu jest już za późno. W marcu ustalają już grafik na przyszły rok.
Ale sama nie wiem co ile trzeba roznosić podania i ile te podania są przechowywane.
[2006-01-29 14:27:16] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta lenka1713

Owszem, w lutym i marcu konstruowany jest arkusz organizacyjny na nowy rok, ale z niego wynika tylko, ile bedzie godzin z danego przedmiotu w nowym roku szkolnym. Żaden dyrektor nie szuka w lutym nowych pracowników, którzy mają być zatrudnieni od września! Składaj podania taj, jak wcześniej pisałam, pozdrawiam!
[2006-01-30 14:15:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna yarek78

Jeśli szkoła jest spora to licz się z tym, że segregatory kadr czyszczą co semestr. Wydaje mi się, że najlepiej zanosić co roku w okolicach lutego- marca. Sam tak ganiałem przez dwa lata, ale teraz już nareszcie nie muszę smile Powodzenia
[2006-02-02 21:14:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna dominique24

Ja również zamierzam składać podania do szkół i mam w związku z tym pytanie.Skoro jeszcze jestem studentką (ostatni rok) to czy w ogóle oni bedą brali pod uwagę moje aplikacje?Chciałabym oczywiście zacząć pracę od września, po obronie pracy.
[2006-02-04 14:19:27] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta kaas

smile   Re: Co jaki czas odnawiać podania o pracę???

Kilka lat temu moja koleżanka, będąc na V roku studiów, składała podanie o pracę w szkole, do którego dołączyła zaświadczenie z uczelni o absolutorium i przybliżonym terminem obrony. Potem w wakacje dostarczyła niezbędne dokumenty.
----------------------------------------
kaas
[2006-02-05 16:05:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]