Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS


Skocz do »
 
Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 1
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 369 razy i ma 0 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna GośćDołączył: 2006-01-20
Postów: 263904
Status: Nieobecny

Studentka Pedagogiki poszukuje pracy!!!

Mam na imię Martyna Rohde i mieszkam w Gdyni. Obecnie jestem studentką drugiego roku pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Gdańskim. Studiuję w trybie zaocznym, dzięki czemu posiadam dużo wolnego czasu. Bardzo chciałabym podjąć pracę związaną z kierunkiem moich studiów. Zdaję sobie sprawę, że nie posiadam pełnego wykształcenia pedagogicznego, jednak mimo to uważam, że praca z młodym człowiekiem to moje powołanie, a ktoś kto dał by mi szansę wykazać się w pracy na pewno by się nie zawiódł. Dla potwierdzenia mojego doświadczenia w pracy z dziećmi, chciałabym zaznaczyć, iż przez 2 lata prowadziłam żeńską drużynę harcerską w Niezależnej Organizacji Harcerskiej "Leśna Szkółka", posiadam patent wychowawcy kolonijnego co pozwoliło mi być wychowawcą grupy podczas zimowych połkoloni dla dzieci oraz letnich wakacji. Oprócz tego przez pewien okres czasu pracowałam jako opiekunka do dziecka.
W przyszłości chciałabym pracować w szkole i być wychowawcą dla dzieci klas 1-3, jednak do tego czasu moim marzeniem jest znalezienie pracy bliskiej mojemu powołaniu.
Na życzenie pracodawcy mogę udostępnić moje referencje.
Bardzo chętnie odpowiem na każdą propozycję pracy i prześle swoje cv i list motywacyjny.
---
Martyna
[2005-08-17 22:48:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]