Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 36
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 44431 razy i ma 35 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta magdh

Status: Nieobecny
Re: Dokumentacja nauczyciela wspomagającego.

Dalej mam wypisane metody z jakich korzystam podczas pracy z dzieckiem.

Jezeli np dziecko jest niedowidzące, to mam załączone wskazówki do pracy z takim dzieckiem

Skserowany rozkład materiału z moimi notatkami

wybrane prace dziecka
----------------------------------------
pozdrawiam
[2007-10-30 14:05:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta amelia13

Witam serdecznie!
Mam ogromna prosbe w tym roku zaczelam prace jako nauczyciel wspomagajacy w szkole podstawowej.Chcialabym prosic o jakies informacje dotyczace dokumentacji nauczyciela wspomagajacego.
Z gory bardzo dziekuje i pozdrawiam
[2007-10-30 15:35:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Amelio a przeczytałaś ten wątek?
pozdrawiam
[2007-10-30 20:22:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Może ktoś miałby ochotę jeszcze podzielić się swoimi sposobami dokumentowania? Zachęcam.
pozdrawiam
[2007-11-15 08:25:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta magdh

Post ma już 6398 wyświetleń. Zamieszczając tu swój sposób dokumentowania, liczyłam, na to że postąpicie w podobny sposób.
Jeszcze raz gorąco zachęcam.
pozdrawiam
[2007-12-28 09:45:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna sylwanna

witajcie zaczynam od polrocza jako nl wspomagajcy czy moge prosic o jakies materialy. pozdrawiam
wiewiolka@yahoo.co.uk
[2008-09-23 13:37:44] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]