Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 81
Postów: 81   Stron: 9   [ Poprzednia strona | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Następna strona ]
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 45092 razy i ma 80 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: Proszę o rozkłady do szkoły specjalnej

Dla dzieci upośledzonych w stopniu lekkim. Prześlijcie jeżeli ktoś ma . Proszę!!!!!!!!!!
---
Ewa
[2005-09-26 20:49:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Proszę o rozkłady i plany wynikowe

WITAJ! UCZĘ OD NIEDAWNA w klasie IV ucznia z upośledzeniem w stopniu lekkim. Wyczytałam na forum, że miałeś rozkłady do techniki. Bardzo proszę o pomoc. Jeslibyś mógł to prześlij mi je. Będę wdzięczna. Ela.
---
Elżbieta
[2005-11-15 23:14:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Bardzo proszę o rozkład materiału z matematyki do gimnazjum specjalnego dla upośledzonych w stopniu lekkim.Dzięki......
jolanta.rasinska@neostrada.pl
---
jolanta
[2005-09-27 15:39:09] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jeżeli możecie mi pomóc - bardzo proszę o rozkłady mat. do techniki w kl.I gimnazjum dla dzieci uposledzonych w stopniu lekkim.
Z góry serdecznie dziękuję
---
Basia
[2005-11-17 13:36:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Cześć ! Przeczytałam że poszukiwałąś planów wynikowych z techniki dla klasy IV
Ja mam teraz ten problem.
Byłabym Ci bardzo wdzięczna, gdybyś zechciała mi choć część przesłać, żebym mogła coś własnego spłodzić dla mojego Adasia - klasa IV sp. Pozdrawiam! Ela.
---
Elżbieta
[2005-11-17 21:07:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja także poszukuję jakiegokolwiek planu dla dzieci z upośledzeniem w stopniu umiarkowanym. Bardzo dziekuję.
---
Ewa
[2005-09-29 20:58:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

<http://www.profesor.pl/materialy_szukaj.php?szukaj=gimnazjum+specjalne>

rozkłady z matematyki dla gimnazjum
---
Mariola
[2005-09-30 09:53:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dopiero zaczęłam swoją pracę w szkole podstawowej i od razu mam klasy integracyjne. Uczę tylko przyrody i mam napisać dostosowania programowe dla niektórych uczniów upośledzonych w stopniu lekkim i innych. Jeśli można to chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji przysłania materiałów na maila. Byłabym niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam.
---
Hanna
[2005-09-30 20:39:10] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Proszę o program przyrody dla klas integrac.

Dopiero zaczęłam swoją pracę w szkole podstawowej i od razu mam klasy integracyjne. Uczę tylko przyrody i mam napisać dostosowania programowe dla niektórych uczniów upośledzonych w stopniu lekkim i innych. Jeśli można to chętnie bym skorzystała z Twojej propozycji przysłania materiałów na maila. Byłabym niezmiernie wdzięczna. Pozdrawiam.
---
Hanna
[2005-09-30 20:40:39] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Proszę o program przyrody dla klas integrac.

---
Hanna
[2005-09-30 20:42:16] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Postów: 81   Stron: 9   [ Poprzednia strona | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 | Następna strona ]
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]