Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 25
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2958 razy i ma 24 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Re: dzieci

czesc pozdrawiam.nie wszystkie dzieci maja szcześliwe dzieciństo bo im sie a dobrze nie układa w życi.niektóre dzieci maja dużo pieniedzy ale nie ich rodzice nie maja czasu z nimi rozmawiać.niektóre dzieci także maja rodziców po rozwodzie.niektórz tez wogule nie mają rodziców bo np.im zgineli i sa w domu dziecka myśle że to wystarczy!!!!!
---
Krycha
[2005-01-03 22:48:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Sęk w tym, że Tomek chyba należy do tych, którym się w życi aż za dobrze układa. Do tego stopnia, że ma wszystko w życi i liczy, że ktoś mu coś napisze.
Chłopcze tacy jak Ty póżniej kupują matury i dyplomy na bazarze.
---
boudicca
[2005-01-15 16:23:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Krycha wielkie dzięki ;):)
---
Krzysiek
[2005-12-29 16:50:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Kasia napisał:
>
> Potrzebuję wypracowania "Nie wszystkie dzieci mają szczęsliwe
> dziecinstwo jestem z klasy 5.to ić do łuszka i wjeżczaj w dupsko dupsko

---
ziom numer gg5461145
[2005-12-12 18:00:31] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Daję to Wypracowanie

Witam! Chciałabym poruszyć pewien temat. Szczerze powiem, że otworzył mi on oczy. Wiem teraz, że jestem szczęśliwa z tego jaką mam rodzinę i otoczenie. Niektóre dzieci nie mają rodziny i mieszkają w niezbyt przyjaznych ich edukacji domach dziecka. Niektóre mają jedno z rodziców, co również jest trudne i napewno nie jest im z tym łatwo. Jedni mają rodziców, ale nie są z tego szczęśliwi, bo ich rodzice piją. Wiele rodzin nie ma pieniędzy na chleb, takie dziecko jest najczęściej odrzucane przez inne dzieci. Dlatego Cieszmy się, z tego co mamy, bo wierzcie mi...Te dzieci dużo by dały, by być na naszym miejscu!
---
Anastazja
[2006-01-01 19:54:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]