Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1656 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Jeslij nie szata zdobi człowieka ,

pomocy na jótro musze napisac rozprawke i nie mam czasu bo mam sprawdzian z histori biologi i matmy wiec musze sie uczyc to jest mój cały temat rozprawki: jesli nie szta zdobi człowieka ,to w czym tkwi jego wartosc

prosze pomóżcie mi jak najszybciej
---
daria
[2004-05-12 16:53:13] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Jeslij nie szata zdobi człowieka ,

Ej słuchaj ja tez mam ta rozprawke napisac jak bedziesz miała jakies wiadomosci na ten temat to napisz do mnei adres podałam powyzej :)

---
Sandra
[2004-06-04 15:10:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Mozesz mi przyslac ta prace jak juz ja masz???
---
Michal
[2004-06-08 19:22:28] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Ja też musze zrobić rozprawke o tym na poniedziałek jak będziecie cos miał to wyslijci mi jak możecie. Wyżej podałam maila. W góry wielkie thx
---
Ewelina
[2004-06-09 16:25:49] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]