Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3132 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

zastosowanie komputera w nauczaniu

Moje kochane kursantki. Czy widzicie siebie jako osobę prowadzącą zajęcia z młodzieżą polegające na pracy z komputerem? Czy uważacie to za realne z punktu widzenia swoich mozliwości i z punktu widzenia sytuacji finansowo - organizacyjnej szkoły?
---
Magdalena
[2003-02-20 18:52:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: zastosowanie komputera w nauczaniu

Marzę o tym ,aby pracować z komputerem na lekcjach przyrody. Każdy uczeń miałby swój komputer dzięki któremu pogłębiałby swoją wiedzę. Niestety jest to niemożliwe. Za wszystkim "stoją" pieniądze, a raczej ich brak.

---
magda
[2003-02-20 18:55:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Jeśli chodzi o moje możliwości, to jeszcze nie jestem gotowa. Natomiast jeśli wziąć pod uwagę możliwości szkoły, to myślę, że jeszcze długo - nie!
---
Elżbieta
[2003-02-20 18:59:07] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Sądzę,że moje umiejętności wymagają jeszcze wielu godzin doskonalenia. Szkoły w tej chwili dysponują zbty małą ilością komputerów, dlatego praca na lekcji byłaby możliwa tylko w małych grupach.Być może w chwili , gdy moje umiejętności będą wystarczjące sytuacja w szkole zmieni się i do sali komputerowej będzie miał dostęp nie tylko nauczyciel informatyki.
---
Ewa
[2003-02-20 19:00:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Pracując w bibliotece szkolnej uważam, że komputer jest niezbędny.
Mogę wykorzystać techniki komputerowe prowadząc lekcje biblioteczne.Nowoczesne nośniki informacji umożliwiają szybkie dotarcie do informacji.Dziękuję za kurs!Teresa
---
Tessa
[2003-02-20 19:01:24] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Pracuję w szkole życia,w której jest 7 uczniów.Myślę,że z tak małą grupą praca z komputerem mogłaby odnieść pożądane efekty.Większość uczniów ma ograniczoną sprawność małej motoryki co utrudnia utrzymanie długopisu a kliknięcie w klawiaturę mogą opanować.To jest jeden z plusów pracy z komputerem w moim miejscu pracy,cdn.
---
Ania
[2003-02-20 19:02:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]