Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 749 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

konstytucja-scenariusz 3 maja

Jesli ktos moglby mi zaproponowac scenariusz na uroczystosc z okazji 3-go maja, bede wdzieczna. Tylko nie z tych znanych od lat "gotowcow" typu "uczcijmy wierszem i piosenka". Chetnie tez pogadalabym z kims, kto prowadzi kolko recytatorskie lub samorzad uczniowski-zwlaszcza o kompetencjach tego ostatniego.
dziekuje
agnieszka
---
agnieszka
[2001-01-25 23:17:12] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: konstytucja-scenariusz 3 maja

Również przypadł mi zaszczyt przygotowania apelu z okazji 3 Maja. Jeszcze o tym nie myślałam, ale mam grupę twórczej młodziezy, która przygotowuje nietypowe scenariusze. Będę w kontakcie. Proszę o wymianę pomysłów.
Iwona
---
Iwona
[2001-01-27 22:28:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Poszukaj w starych numerach "Wychowawcy", czesto jest tam cos atrakcyjnego (dla starszych klas). Powodzenia,
Aneta

---
Aneta
[2001-01-28 16:27:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Cześć
Jesli chcesz mogę Ci przekazać mój zeszłoroczny scenariusz. Trochę pisałam sama, trochę korzystałam z różnych źródeł. Była tam recytacja, taniec i śpiew. Myślę, że miałam też fajną dekorację. Jeśli to chcesz, to daj mi znać.
Czy prowadzisz może kółko teatralne?
pozdrawiam agnieszka
---
agnieszka
[2001-02-03 23:00:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Agnieszka,jeśli to nie będzie niegrzecznośc to chętnie również skorzystam z Twojego scenariusza,Zola.
---
Zola
[2001-02-22 01:52:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]