Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4683 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Mężczyzna Gość

Status: Nieobecny

Praca z dzieckiem z zespołem Downa

pilnie potrzebuję planu pracy z dzieckiem z zespołem Downa-wiek 3 lata
---
małgorzata
[2004-12-13 17:24:05] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Re: Praca z dzieckiem z zespołem Downa

Jestem Anka pracuję w przedszkolu z dziećmi 4 - letnimi, w swojej grupie mam dziewczynkę z zespołem Downa. w tym roku razem z koleżanką napisałyśmy program do pracy z nią i nie tylko (jest to program na III etapy). Niedawno trafiłam na Pani wiadomość jeśli jeszcze pani potrzebuje taki materiał proszę odpowiedzieć na mój e-mail. Czekam, do usłyszenia.
---
anna
[2005-10-01 17:42:14] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

jestem studentką IIi roku pedagogiki. poszukuję wszystkiego co dotyczy zespołu Downa Proszę o pomoc
---
monika
[2005-12-10 23:41:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Dzień dobry, od niedawna pracuję w przedszkolu z dziećmi 3- letnimi .w grupie tej jest dziecko z zespołem Downa. Mam napisać plan pracy z takim dzieckiem ,jeżeli mogłabym skorzystać z Pani pomocy bardzo by mi to pomogło.

Beata
---
Beata
[2005-11-08 18:13:58] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Aniu , przeglądając artykuły na Forum znalazłam Twój na temat "PRACA Z DZIECKIEM Z ZESPOŁEM DOWNA" ,jeżeli możesz to bardzo Cię proszę o materiał. Mając Twój przykład przed oczami szybciej skończę swój program , będąc pewna że jestem na dobrej drodze. Pozdrawiam ,dziękuję.
---
stanisława
[2005-11-23 18:32:45] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna Gość

Szukam różnych pomysłów na pracę z dzieckiem z zespołem Downa.
Z góry dziękuję za pomoc.
---
olga
[2006-01-03 23:55:50] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]