Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1326 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta astras

Polska
Status: Nieobecny

Szukam pracy jako nauczyciel MATEMATYKI w Lublinie

Jestem mgr matematyki i szukam szkoły w Lublinie, w której mogłabym podjąć prace jako nauczyciel matematyki (może być praca na zastępstwo). Ukończyłam w 2005 roku studia na UMCS na kierunku matematyka ogólna z przygotowaniem pedagogicznym, odbyłam też wymagane praktyki pedagogiczne zarówno w Szkole Podstawowej, jak i w Liceum Ogólnokształcącym. Proszę o kontakt.

adres: LUBLIN (centrum)
e-mail: astras@op.pl
tel: 0-609-884-980

---
Anna
[2006-01-27 10:25:04] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta astras

Polska

Re: Szukam pracy jako nauczyciel MATEMATYKI w Lublinie

Może ktoś coś wie gdzie potrzebny w Lublinie matematyk?
[2006-02-23 13:45:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta astras

Polska

?
[2006-03-20 18:28:17] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ewelcia1

smile   Re: Szukam pracy jako nauczyciel MATEMATYKI w Lublinie

witam, mam podobny problem.. Szukam pracy w szkole podstawowej na terenie Lublina jako nauczyciel kształcenia zintegrowowanego(klasy 1-3).. To bedzie pierwsza praca po skończonych studiach w 2005 roku (UMCS-studia dzienne; pedagogika)..
Jeśli miała byś jakieś informacje na temat szkoły, w której potrzebują takiego nauczyciela,będę wdzięczna...
pozdrawiam i życzę sukcesu w znalezieniu pracy smile
moj email: ewelcia1@poczta.onet.pl
[2006-03-21 11:11:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ewelcia1

w Szkole Podstawowej nr 28 na Radości poszukują matematyka..
To sprawdzona wiadomość , bo sama dzis tam byłam..
Poizdrawiam:)
[2006-03-29 15:32:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]