Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 6
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 33576 razy i ma 5 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta renkor

Status: Nieobecny
ciekawy scenariusz inscenizacji

Mam ogromną prosbę: szukam ciekawego, niebanalnego przedstawienia dla uczniów klasy III na konkurs teatralny. Temat nie jest istotny: oczywiście świeta narodowe odpadają! Myślałam o jakimś kabarecie, ale sama chyba nie potrafię napisać scenariusza. Gdyby ktoś coś miał albo wiedział, gdzie mam szukać będę wdzięczna!

Renia
[2006-01-30 22:25:06] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta mella

Re: ciekawy scenariusz inscenizacji

Nie jestem specjalistką od przedstawień, ale może tutaj coś znajdziesz http://eduseek.interklasa.pl/artykuly/artykul/idd/714/ lub tu: http://80.53.15.140/~ao/bzs.htm
Pozdrawiam i życze sukcesów w konkursie smile
[2006-01-30 23:50:46] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta renkor

Dziękuję za namiary i pozdrawiam!!
[2006-01-31 10:46:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna dorota1

smile   Re: ciekawy scenariusz inscenizacji

Na mojej stronie pod hasłem scenariusze zgromadziłam wiele adresy stron róznych scenariuszy przedstawień dla dzieci. Opublikowałam również kilka swoich własnych. blushing Na pewno znajdziesz tam cos dla swoich dzieci zapraszam
< http://www.dorotadankowska.republika.pl >
blushing blushing cool
[2006-02-01 10:18:52] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta renkor

bardzo dziękuję! Stronę znam. Wpisałam się do Księgi Gości. Strona jest świetna. Gratuluję! Skłoniła mnie do kupienia książki "W górę kurtyna". Wspaniałe przedstawienia!!!Wybrałam "Czarną dziurę". A poza tym to będzie moje trzecie przedstawienie Pani autorstwa. W zeszłym roku wystawiałam "Przepis na grzeczność" (scenariusz dostałam od koleżanki, więc nie wiedziałam kto go napisał) - zajęliśmy III miejsce, a przed Świetami wystawiłam "Małych kolędników". Gorąco pozdrawiam!!! Renia
[2006-02-01 16:37:53] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna dorota1

Miło mi, że na coś się komuś przydałam. Pozdrawiam gorąco i służę pomocą.
[2006-02-14 15:29:40] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]