Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 5
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 4675 razy i ma 4 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta frysztok

Status: Nieobecny

sad   Rekrutacja na Studia podyplomowe Doradcy Zawodowego

Czy ktoś próbował się przebić przez test z angielskiego na Studia podyplomowe doradcy zawodowego, które mają być bezpłatne!!! U mnie okno testu nie jest interaktywne, a na zapytania pomocowe jak uruchomić portal-administrator milczy jak zaklęty!!! Czy ktoś ma podobne problemy??? A może to test na cierpliwość??? Technologię informacyjną mam opanowaną i ... nic
pozdrawiam frysztok
[2006-02-03 16:33:55] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rrrenia

Re: Rekrutacja na Studia podyplomowe Doradcy Zawodowego

Przeszłam bez trudu test z angielskiego. Może coś nie tak z Twoją przeglądarką internetową?
[2006-02-12 10:32:54] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna rrrenia

Dodam, że współczuję Ci. Ja miałam szczęście. Wysłałam problem techniczny do administratora i od razu mi odpisał, co powinnam zrobić, żeby móc wypełnić te testy.
[2006-02-12 10:37:41] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna kasia4

a gdzie te studia? podajcie stronę na której można o tym przeczytać dzięki!
[2006-08-11 15:23:38] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta zojka8

Rekrutacja sie skończyła ale podaje stronę; gdzie mozna poczytac na temat tych studiów,
http://szkola.eduportal.pl

Ktos powyzej stwierdził, czy to testy na cierpliwośc- powiem tak cierpliwości wymagają.
Pozdro..
[2006-08-22 20:16:32] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]