Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 11
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 5346 razy i ma 10 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta adanka

Status: Nieobecny
Potzrebny nauczyciel fizyki w 2006/07 - Gliwice

Szukam nauczyciela fizyki w nowym roku szkolym. Szkoła ponadgimnazjalna specjalna - wymagane kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej. Oj, trudno o takich nauczycieli. Jezeli nie ma oligo, można ewentualnie zatrudnić za zgodą KO, ale niezależnie od stopnia awansu , płaca stażysty.
[2006-03-02 13:28:20] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    5616035 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ignas

Re: Potzrebny nauczyciel fizyki w 2006/07 - Gliwice

A niechciałbyś żeby ci nauczyciel jeszcze dopołacał za to, że pracuje w tak genialnej szkole?
[2006-03-18 11:11:19] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anemari

A masz cos przeciwko szkołom specjalnym?Bo nie rozumiem twojej ironii...
[2006-03-19 14:32:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta adanka

Jak czytam takie beznadziejne odpowiedzi na moją ofertę, to zaczynam mieć wątpliwości, czy ludzie potrzebują pracy. Ja przepisów nie zmienię, jeżeli nie ma wymaganych kwalifikacji - do celów płacowych zawsze stażysta.
A dodam, ze jest też liceum profilowane specjalne z "normalną" maturą, tylko dla chorych i niepelnosprawnch i potrzebne są kwalifikacje z pedagogiki leczniczej.
Masz takie kwalifikacje Ignas, ze się tak głupio odzywasz?
[2006-03-20 08:45:21] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    5616035 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anemari

ech ci ludzie..zupełnie bez zrozumienia. A dziwimy się nie raz uczniom confused Pozdrawiam serdecznie i powodzenia w szukaniu dobrego pracownika.
----------------------------------------
[Edytuj 1 razy, ostatnio edytowany przez anemari (at) 2006-03-20 16:52:48]
[2006-03-20 16:51:15] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ignas

Szukam nauczyciela fizyki w nowym roku szkolym. Szkoła ponadgimnazjalna specjalna - wymagane kwalifikacje w zakresie pedagogiki specjalnej. Oj, trudno o takich nauczycieli. Jezeli nie ma oligo, można ewentualnie zatrudnić za zgodą KO, ale niezależnie od stopnia awansu , płaca stażysty.

Niech mi ktoś wytłumaczy: Jestem dyplomowanym w renomowanej szkole typu licealnego. Czytam anons: zatrudnie fizyka w szkole specjalnej(!!!) niezależnie od stopnia awansu, płaca stażysty (!!!). Potem czytam komentarz :"Jak czytam beznadziejne odpowiedzi na moją ofertę, to zaczynam mieć wątpliwości, czy ludzie potrzebują pracy." A potem jeszcze "Masz takie kwalifikacje Ignas, ze się tak głupio odzywasz?"

Droga Pani: Może praca w szkole specjalnej spowodowała, że używa Pani tylko jednego określenia: - "jesteś głupi. "
[2006-04-20 18:16:00] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

Re: Potrzebny nauczyciel fizyki w 2006/07 - Gliwice

Niech mi ktoś wytłumaczy: Jestem dyplomowanym w renomowanej szkole typu licealnego. Czytam anons: zatrudnie fizyka w szkole specjalnej(!!!) niezależnie od stopnia awansu, płaca stażysty (!!!). Potem czytam komentarz :"Jak czytam beznadziejne odpowiedzi na moją ofertę, to zaczynam mieć wątpliwości, czy ludzie potrzebują pracy." A potem jeszcze "Masz takie kwalifikacje Ignas, ze się tak głupio odzywasz?"

Droga Pani: Może praca w szkole specjalnej spowodowała, że używa Pani tylko jednego określenia: - "jesteś głupi. "

To może ja Ci wytłumaczę ignas :-)

Skoro dyplomowany jesteś i to w renomowanej szkole to przepisy znać powinieneś albo przynajmniej wiedzieć jak, gdzie i jakich przepisów szukać. Przecież adanka wyrażnie napisała (to podkreślone w jej poście), że jeśli nie ma kwalifikacji do szkoły specjalnej (oligo) ten ewentualny kandydat to zgodnie z obowiązującymi przepisami, (ktore adanka jak widzę zna) zatrudnienie za zgodą KO skutkuje właśnie pensją stażysty i nieważne jaki stopień awansu ma ten kandydat, może se i profesor dypolomowany być. Trzeba czytać ze zrozumieniem ignasie co od dyplomowanego jak najbardziej wymagac by trzeba.

A jeszcze dodam, że można ewentualnie takiego kandydata zatrudnić z Kodeksu Pracy i płacić jak kontraktowemu tyle, że pod KN nie będzie podlegał.

Pozdrawiam :-)

może jakieś malutkie przepraszam adance by się zdało ?
bądź chłop, zawsze się można pomylić i nie wstyd się przyznać :-)

----------------------------------------
[Edytuj 2 razy, ostatnio edytowany przez jacko (at) 2006-04-20 22:56:57]
[2006-04-20 21:30:01] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna boston

może jakieś malutkie przepraszam adance by się zdało ?bądź chłop, zawsze się można pomylić i nie wstyd się przyznać :-)

Jacek, kurcze pieczone, a Ty co? Za Admina znowu robisz? wink
[2006-04-21 02:06:42] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*

no, tak troszkę :-)
[2006-04-21 10:24:29] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna ignas

"jacko

może jakieś malutkie przepraszam adance by się zdało ?
bądź chłop, zawsze się można pomylić i nie wstyd się przyznać :-)"

Rzeczywiście, pomyliłem się . Nie będę się zresztą tłumaczył dlaczego. Ale na litość- kim ty jesteś dla mnie, że mnie pouczasz co mam robić?
[2006-04-21 21:15:02] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]