Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 1390 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Kobieta iza79

Poland
Status: Nieobecny
Nauczycielka nauczania zintegrowanego, pedagog, wychowawca szuka pracy. Help!!!

Poszukuję pracy w przedszkolu, Szkole Podstawowej, gimnazjalnej, średniej lub w innych placówkach oświatowych na terenie Malborka, Tczewa, Elbląga, Gdańska i okolic. Ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną w Państwowej Wyższej Szkolej Zawodowej w Elblągu; Magisterskie Studia Uzupełniające na Uniwersytecie Gdańskim o kierunku Pedagogika. Pracowałam na zastępstwie w szkole podstawowej w klasach łączonych (0-I, II-III); przez rok czasu pracowałam jako pedagog szkolny w Zespole Szkół Technicznych w Malborku. Teraz pracuję na pół etatu w internacie jako wychowawca. Umowę mam do końca sierpnia i nie ma szans na cały etat. Bardzo chciałabym pracować w Szkole lub w przedszkolu jako nauczyciel bądź pedagog. Mam dobry kontakt z dziećmi, jestem komunikatywna i kreatywna. Mam również dobre przygotowanie merytoryczne i metodyczne. Uwielbiam pracę z dziećmi i z młodzieżą, ale coraz bardziej ogarnia mnie pesymizm w związku z brakiem pracy i szans na przyszłość. Mój e-mail: iskierka790@buziaczek.pl
[2006-03-17 20:45:11] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    4674310 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anemari

Status: Nieobecny
Re: Nauczycielka nauczania zintegrowanego, pedagog, wychowawca szuka pracy. Help!!!

http://www.epuls.praca.gov.pl/index.php?ProsteCo=0&ProsteWart=nauczyciel&ProsteOpcje=2&apl=gl&SzukProst=1 sprwdzaj, pojawiają się czasami oferty. good luck Powodzenia.
P.s wisz sobie jeszcze słowo pedagog w ta wyszukiwarke..bo to jest odrębne stanowisko.
----------------------------------------
[Edytuj 2 razy, ostatnio edytowany przez anemari (at) 2006-03-23 15:44:11]
[2006-03-23 15:15:59] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]