Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 2
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 2252 razy i ma 1 odpowiedź Nastepny wątek
Kobieta iza79

Poland
Status: Nieobecny
Czy można wysyłać CV z listem motywacyjnym drogą e-mailową?

Staram się o pracę w szkole bądź przedszkolu i w związku z tym mam pytanie. Otóż bardzo dużo jest placówek oświatowych, do których chciałabym "uderzyć" w poszukiwaniu pracy. Czy wypada wysyłać CV z listem motywacyjnym drogą e-mailową? Czy jednak lepiej wysłać pocztą zwykłą w kopercie? Wiadomo, ze jak ktoś szuka pracy to nie ma pieniędzy, a znaczki kosztują. Czy może ktoś mi doradzić? Możecie to zrobić tu na forum lub przesłać mi e-maila to będę bardzo wdzięczna. Mój adres: iskierka790@buziaczek.pl
[2006-03-18 18:29:34] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości    4674310 [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Mężczyzna jacko

*
Status: Nieobecny

Re: Czy można wysyłać CV z listem motywacyjnym drogą e-mailową?

Każdy sposób zaprezentowania siebie w sposób rzeczowy i konkretny jest dobry. Oczywiście mail z CV nie zastapi rozmowy w 4 oczy ale zawsze zostawia "ślad" i ....a nuż się uda.

Powodzenia

[2006-03-18 18:42:56] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]