Strona główna forum Witaj Nieznajomy   | Zaloguj się   
  Szukaj  
  Strona główna  | Najświeższe wątki  | Kto jest obecny  | Lista użytkowników  | Szukaj  | Pomoc  | Źródła RSS

Skocz do »

Status wątku: Aktywny
Wszystkich postów w tym wątku: 4
Autor
Poprzedni wątek Ten wątek był oglądany 3302 razy i ma 3 odpowiedzi Nastepny wątek
Kobieta ewelcia1

Status: Nieobecny

smile   szukam pracy jako nauczyciel kształcenia zintegrowanego w Lublinie i okolicach

witam... smile
W 2005 roku ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika-nauczanie początkowe z wynikiem bardzo dobrym.. Pracę magisterską pisałam na temat trudności w czytaniu i pisaniu uczniów klas trzecich (dysleksja, dysgrafia, dysortografia). Jest to temat dziś bardzo bliski dzieciom w wieku do lat 10.. Pragnę zajmować się tą tematyką, w najbliższej przyszłości otworzyć przewód doktorski i zgłębiać moją wiedzę na ten temat...
Jeśli ktoś ma jakieś informacje na temat szkoły,w której potrzebują nauczyciela mojej specjalności i w której mogłabym się rozwijać, gorąco proszę o kontakt..
Email-ewelcia1@poczta.onet.pl

Serdecznie pozdrawiam i z góry dziękuję...
Ewelina z Lublina
[2006-03-21 11:33:26] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ewelcia1

Re: szukam pracy jako nauczyciel kształcenia zintegrowanego w Lublinie i okolicach

naprawdę nikt nie wie gdzie mnie potrzebują?
POMOŻCIE!!! please.... smile
[2006-03-22 18:36:33] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta anemari

Re: szukam pracy jako nauczyciel kształcenia zintegrowanego w Lublinie i okolicach

ech nic nie wiem w tym temacie..podsyłam linka tylko.moze cos sie pojawi adekwatnego:
http://www.epuls.praca.gov.pl/index.php?setRange=1&apl=gl&woj=06 Pozdrawiam i powodzenia good luck
[2006-03-23 15:35:51] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
Kobieta ewelcia1

Pomożcie?Może coś wiecie?może jakaś praca w okolicach Lublina?
Czekam.. sad
[2006-03-29 18:42:37] Pokaż post w wersji do wydruku        Wyślij wiadomość    niewidoczny dla gości [Odnośnik] Zgłoś szkodliwy lub obraźliwy post  Skocz na górę 
[Pokaż wątek w wersji do wydruku] [Nowy wątek]